Sympatické basketbalistky z českého národního týmu si i během náročného programu sportovního soustředění v Lázních Bělohrad našly chvíli a přišly na pobočku Tipsportu podpořit české hokejisty před jejich důležitým semifinálovým zápasem proti Švédsku.

tip

Ve čtvrtek odpoledne si na náměstí v Lázních Bělohrad pivotka Petra Kulichová, Jana Veselá a Michaela Zrůstová hrající na křídle vsadily každá 1.000 korun v kursu 2,50:1 na to, že česká hvězdná sestava obhájí loňskou zlatou pozici. „Program máme každý den opravdu nabitý, podařilo se nám však přesvědčit trenéra, aby se sledování zápasů českého týmu stalo součástí harmonogramu soustředění“, uvedla Míša Zrůstová. Bude-li jejich tip úspěšný, v což doufá prakticky celá Česká republika, mohou se basketbalistky těšit na celkovou výhru 7.500 korun. „Když náš tip vyjde, bude se nám s vyhranými penězi lépe oslavovat titul kluků,“ shodly se s úsměvem basketbalistky.

tip

O dalších postupu českého týmu se rozhodne již zítra v již téměř tradičním semifinálo-vým duelem se Švédskem. Prakticky stejného názoru jako české basketbalistky jsou i bookmakeři Tipsportu, kteří na vítězství našich hokejistů vypsali kurs 1,92:1, Švédové do zápasu vstupují s kursem 3:1.

Sázková kancelář Tipsport, v současnosti největší sázková kancelář v České republice specializující se na kursové sázky, byla založena v květnu 1991. Nabízí sázky především na sportovní události, ale vypisuje kursy i na politické či zábavné kulturní události a také na číselné hry (například na ruletu). Tipsport v současné době provozuje v České republice 980 poboček, z nichž zhruba 70% funguje na bázi Tipsport barů, kde je možné se kromě sázení občerstvit a sledovat sportovní přenosy v televizi či na velkoplošné projekci. Od ledna roku 2009 nabízí Tipsport sázky po internetu na své webové adrese www.tipsport.cz. Svým stálým klientům nabízí Tipsport účast ve věrnostním programu Tipkonto, v němž mohou pomocí čipové Tipkarty sázkaři čerpat mnoho bonusů a výhod. Tipsport je mj. generálním sponzorem české hokejové extraligy (Tipsport extraliga), hlavním sponzorem české hokejové reprezentace, generálním sponzorem fotbalového klubu Sigma Olomouc, generálním sponzorem české reprezentace basketbalistek a  victory sponzorem fotbalového klubu Viktoria Plzeň. Další informace o společnosti najdete na internetové adrese www.tipsport.cz nebo na Teletextu ČT str. 750.

Reklama