Udělejte něco pro své zdraví. Vyzkoušejte Čaje ZEN a NOVINKU Kávu RED COFFEE. Pokud vás trápí váš krevní tlak, paměť, srdíčko, imunita nebo nějaké další nepříjemné neduhy vsaďte na Ženšen! Ten nejkvalitnější ženšen se nachází v Koreji.
 
Účinky ženšenu pravého jsou známy již více než 5000 let. Víte, že název „ženšen“ znamená v čínštině „kořen života“, v českém překladu také známý jako Všehoj.

Caj-ZEN-50ks-3-web.jpg
 

Ženšen pravý (Panax ginseng C. A. Meyer) je nejsilnějším posilujícím prostředkem asijské medicíny a je hodnocen jako nejúčinnější adaptogen.
Tato rostlina, která ve svém kořenu skrývá mnoho účinných látek (tzv.ginsenosidů) se již tisíce let užívá k dosažení lidské dlouhověkosti v dobré fyzické i psychické kondici. Posiluje pět životně důležitých orgánů: játra, srdce, plíce, ledviny a slezinu. Podporuje imunitu, zlepšuje cirkulaci krve a tvorbu červených krvinek. Reguluje krevní tlak, snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Působí proti únavě a stresu, zlepšuje paměť a podporuje potenci.

 
Ženšenové čaje (Čaj ZEN)
Na rozdíl od jiných povzbuzujících nápojů je ženšenový čaj čistě přírodní a vedle překonání únavy zvýšíte odolnost svého organismu. Stačí jeden až dva šálky ženšenového čaje denně a a rychle dobijete energii. Ženšenové čaje obsahují granulovaný extrakt z kořene červeného ženšenu a představují velmi příjemný a oblíbený způsob užívání této rostliny. Čaje ZEN navíc jako jediné obsahují i extrakt ze „zázračné“ houby Reishi (Lesklokorky lesklé).5b7e9417736d5obrazek.png

Káva RED COFFEE
Jako novinku přinášíme kvalitní rozpustnou kávu obohacenou o jemně mletou zrnkovou kávu v kombinaci se 100% extraktem z pravého korejského ženšenu. Ideální pro rychlou přípravu nápoje s chutí a vůní čerstvě namleté zrnkové kávy s jemným nádechem ženšenu.
5b7e967d80753obrazek.png

 
Více informací o Čajích ZEN a RED COFFE najdete na stránkách korejsky-zensen.cz ZDE
 
Prokázané účinky Korejského ženšenu :

 • posiluje srdce, plíce, játra, ledviny a slezinu
 • podporuje imunitu
 • reguluje krevní tlak
 • snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi
 • působí proti únavě a stresu
 • zlepšuje paměť, podporuje mozkovou činnost
 • zvyšuje libido, zlepšuje erekci u mužů
 • napomáhá překonat období menopauzy
 • má detoxikační a antioxidační účinky
 • harmonizuje organismus
 • podporuje vitalitu a dodává tělu energii

5b7e93f66697bobrazek.pngKorea Insam: Naše produkty nesou pečeť Korea INSAM 
Tento registrovaný národní trademark mohou v Jižní Koreji užívat jen ti výrobci, kteří zpracovávají pouze pravý korejský ženšen a splňují náročné požadavky korejského Ministerstva zemědělství na kvalitu výroby.
5b7e94c0f09ceobrazek.png

Firma Ginlac, od které si na www.korejsky-zensen.cz  můžete koupit vybrané ženšenové produkty, se zabývá zpracováním ženšenu již více než 20 let a v Jižní Koreji patří mezi významné výrobce se širokou nabídkou produktů, které nesou znak Insam. Tento znak mohou využívat jen ti korejští výrobci, kteří zpracovávají pouze zaručeně pravý korejský ženšen ( Panax Ginseng ) od certifikovaných pěstitelů a při zpracování kořene dodržují přísné výrobní postupy a normy.
 

Reklama