63fddc3ad482fobrazek.png
Foto: Bulgari

Saténové šaty, které byly dříve součástí kolekce ikonické značky Versace pro jaro/léto 2002 a shodou okolností je na předváděcím molu vynesla Češka Karolína Kurková, měly krátkou vlečku a rafinované plastické "krovky". Hluboký výstřih do V jsme herečce nezáviděly a naopak měly trochu strach, že ukáže více, než je třeba. Nestalo se tak!

Zendaya je mimo jiné další celebrita, která dává velmi často přednost starším modelům šatů před těmi nejnovějšími. Vždy je ale šik a dokonalá od hlavy až k patě s čímž jí pomáhá vyhlášený americký stylista Law Roach. Není divu, že si ji pro své spolupráce vybírají firmy a návrháři, jako je Tommy Hilfiger, Valentino, Bulgari, Lancôme nebo CoverGirl.
 
O velmi přirozený vzhled se postaral vizážista Raoúl – použil mahagonové očními stíny a matné tzv. nahé líčení rtů. Vlasy měla talentovaná diva  upravené do hladkých vln. Co se týče doplňků, zazářila Zendaya ve špercích Bulgari.

sperky.jpg
Foto: Bulgari

26letá herečka, která hraje od útlého dětství, si pro tuto příležitost vybrala náramek z bílého zlata s diamanty a brilianty v módním brusu s hladkou korunou, který zkombinovala s diamantovými náušnicemi. Na prstě se jí vyjímal platinový prsten s oválným briliantem a 38 smaragdy.  

V tomto článku najdete další outfity ze SAGA:

Nejkrásnější róby, jaké slavné dámy v neděli vynesly na Screen Actors Guild Awards

Zdroj informací: Bulgari, insider, wwd