Zendaya-seznam.jpgFoto: Profimedia

Extravagantní model navíc Zendaya doplnila nejen lodičkami Christian Louboutin, ale také maskou připomínající pavučinu, kterou však později odložila. Diamanty od Bulgari už tvořily jen pomyslnou třešničku na dortu. Nejen v Los Angeles se potvrdilo, že hereččin stylista Law Roach odvádí skvělou práci. Zendaya patří vždy mezi nejlépe oblečené celebrity.

zendaya-premiera1.jpgFoto: Profimedia

Mladé herečce dělal společnost přítel Tom Holland, který je jejím partnerem nejen v soukromí, ale také na stříbrném plátně. V dokonale padnoucím obleku od Prada byl Tom stejně okouzlující jako Zendaya. Dvojce ochotně pózovala fotografům.

Premiéra slavného akčního filmu připadla v České republice na 16. prosince. Česká kina již nyní očekávají extrémní návštěvnost. Titulní roli Spider-Mana ztvárnil právě Tom Holland. Dalších rolí se ujali Benedict Cumberbatch, Jon Favreau, Jacob Batalon, Marisa Tomeiová, Alfred Molina nebo Jamie Foxx. Film má navazovat na předchozí snímky Spider-Man: Homecoming a Spider-Man: Daleko od domova. Natáčení bylo zahájeno v říjnu 2020.

Zdroje: Profimedia, Elle, Daily mail UK, Československá filmová databáze