Foto: Profimedia

Druhá vicemiss z roku 2017 Daniela Zálešáková je už nějakou dobu zasnoubená s Josefem Smolíkem. Před pár dny však server Super.cz přinesl informaci o tom, že je její láska ještě stále manželem jiné ženy.

„Je to pravda. Samozřejmě, vše je naplánováno, když se bude blížit svatba, tak dojde k rozvodu," prohlásila Zálešáková s tím, že na přítele s rozvodem netlačí. Dočkat by se tak svatby mohla klidně až po několika letech, nebo třeba taky vůbec.

Foto: Profimedia

Kromě snoubence má modelka ale ještě přítelkyni Terezu Nguyenovou. Nijak se netají tím, že se jí líbí i ženy. Život pouze s partnerkou by si ale prý představit nedokázala. „Žijeme v jednadvacátém století, kde už by témata jako sex, sexuální orientace atd., neměla být tabu. Proto můžu říct, že se snažím užívat si života, jak jen můžu a dělat to, co mě dělá šťastnou, což obnáší i mou zálibu v ženách,“ svěřila se modelka Extra.cz.

Jestli Josef na Terezu nežárlí, to Zálešáková neprozradila. Ale kdo ví, možná z jejich vztahu sám profituje. Ostatně sex se dvěma krásnými ženami je snem mnoha mužů. „Samozřejmě ji má rád, bez vzájemné náklonnosti by to fungovat nemohlo,“ říká Zálešáková.


 

Reklama