Sedmatřicetiletá žena, jejíž obžalobu ze zneužívání a znásilnění dvou nezletilých synů, začal ve čtvrtek projednávat Krajský soud v Hradci Králové, se ke všemu přiznala. Zároveň však odmítla vypovídat.

Matka své dva syny měla pohlavně zneužívat od ledna 2007 do srpna 2008 v bytě na Havlíčkobrodsku. Nejprve jim oběma přikázala svléknout se a sama nahá je osahávala. Také je nutila, aby oni osahávali ji. Postupem doby jim hlazením a třením pomohla k erekci a nutila je k souloži. Když se pokusili odmítnout, pohrozila jim zbitím vařečkou.

Sama v předchozích výsleších vypověděla, že jim chtěla na přání manžela vysvětlit a ukázat, jak funguje sex mezi mužem a ženou. Vždy o tom manžela následně informovala, muž tedy podle ní o všem od počátku věděl. „Vždy to přešel a nic na to neřekl. Když jsem mu pověděla, že jsme s chlapci měli i pohlavní styk, řekl, ať to nedělám tak často, že to může být trestné,“ uvedla ve spisu obžalovaná.

Žádného z chlapců prý nikdy k ničemu nenutila, ani jim nevyhrožovala, a pokud nechtěli, nemuseli nic dělat. Podle vlastních slov souložila s chlapci dvakrát až čtyřikrát týdně. Jednou ji manžel s mladším synem dokonce přistihl při souloži na toaletě, ani tehdy prý věc nekomentoval. „Od počátku o všem věděl,“ dodala nezaměstnaná žena.

Žena kvůli hádkám s manželem odešla do azylového domu. „Chtěla jsem se domů k synům vrátit, ale četla jsem ve spisu, že mě manžel doma nechce. Já si teď uvědomuji, že to bylo špatný,“ uvedla dále v protokolu obžalovaná. Na celou věc se přišlo tak, že manžel podal trestní oznámení. Oba synové dosud trpí psychickými poruchami.

Obžalovaná dále uvedla, že ji v minulosti její otec zneužíval. S manželem měli často hádky kvůli několikeré nevěře, o níž se dozvěděl. V minulosti za krádež podmíněně potrestané ženě hrozí až 12 let vězení.

Reklama