Pánská košile. Nejedné z vás se jistě vybaví scény z filmů, kdy se po první společné noci nahá žena zahalí do pánské košile. Filmové klišé ale v modelech návrhářky Soni Hlaváčkové nečekejte.

košile

Pokud je vám jméno této návrhářky povědomé, pak vám připomenu, že jste ndávno diskutovaly nad jejími svatebními šaty. Čtěte ZDE Podívejte se, jak umí oblékat „civil“. Kolekce inspirována spojením mužského i ženského světa je nazvána trefně Spojení. Všechny modely navazují na základní prvek mužského šatníku – klasickou bílou košili.

košile

Ale nenechte se mýlit, inspirace je opravdu volná a s klasickou pánskou košilí nemá v podstatě nic společného. Naštěstí.

košile

Ladné křivky ženského těla se skrytě značí pod mistrně střiženými díly. Košile a topy z nové kolekce mají výrazné manžety a nápadité límce. Propojovacím prvkem kolekce jsou pak doplňky ve tvaru pásků a náramků, které jsou provazované z prýmků a tkanic a symbolizují ono propojení muže a ženy. Modely Soni Hlaváčkové vyzařují erotickou energii, díky níž je žena přitažlivější a v kombinaci s vysokými podpatky neodolatelná.  

košile

Soňa Hlaváčková se zaměřuje na originální, designově čistou a nositelnou módu. Její modely jsou oblíbené jak do práce, tak pro volný čas i večerní zábavu.

košile

Na fotografiích z nové kolekce můžete vidět krásnou Elišku Bučkovou.

košile

Čtete také:

Už nikdy žádný špatně oblečený svatebčan

Reklama