Na letošní dovolenou u rybníka Hnačov na Klatovsku jen tak nezapomenou dvaatřicetiletá Němka a její partner. Žena si myslela, že ji laská přítel, ve skutečnosti to ale byl zloděj, píše ve čtvrtečním vydání deník Právo.

S lapkou se žena oddávala v sexu v domnění, že je to její milý. Pak se ještě německý pár nechal okrást.

Klatovští kriminalisté nyní drzého zloděje vypátrali. Jednatřicetiletého recidivistu ze Strakonicka obvinili z trestných činů krádeže a poškozování cizích práv. Hrozí mu za to až dva roky vězení.

Cizinci byli ubytovaní v chatce na břehu rybníka. Zloděj je v noci oknem, kde měli zapálené svíčky, pozoroval, jak spolu souloží. Počkal, až usnou, a dveřmi, které neměli zamčené, vešel do chatky.

„Nahou ženu ležící v posteli začal osahávat na prsou a na přirození. To ji sice probudilo, ale měla za to, že intimní místa dráždí její přítel. Proto neprotestovala a slastně si sexuálního vzrušení užívala. Šok přišel až později, kdy se vzbudil její druh a zpozoroval siluetu vetřelce,“ popsal případ informovaný zdroj.

Prozrazený zloděj pak ještě využil vzniklého chaosu. Než zmizel, tak z cestovní tašky ukradl peněženku s doklady, platební kartu a mobilní telefon.

Redakce dodává: Člověk by řekl, že tohle se může stát jenom v Americe.

Reklama