Nejednoznačnost některých vzkazů je k popukání a může vyvolat komické situace. Takto bratranec manžela čtenářky LudPy usoudil, že mu utekla žena s jiným chlapem a zatím...

Pobavte se u příběhu čtenářky LudPy. Dodávám je - ještě, že si mezitím pan bratranec nenabrnkl jinou holku...


Hezký den,

používali jsme vzkazy na papírcích a ještě i teď občas něco písnu. Nejvíce vzkazů, že držím prsty, dostaly obě dcery, když šly k maturitě. Měly lístečky po celém bytě. V koupelně, na stole v kuchyni, na lince, na botníku, zkrátka všude.
Ale já vám chci napsat o úplně jiném vzkazu.
Týká se manželova bratrance. Je to moc hezký chlap. Pracovitý a hodný, ale bohužel žárlivý jako čert. Nebyl ženatý dlouho, když přišel domů z práce a manželka doma nebyla. Na stole ležel papír a na něm stálo. Nehledej mě, jsem v Karviné. I usoudil tedy, že mu Martička zdrhla s novou známostí. Obtelefonoval s tou novinkou půlku rodiny a jal se zapíjet žal. Popíjel tak s kamarády pár hodin v nedaleké hospůdce. Mezitím se Martička vrátila z nákupů a hledala manžela. Divila prý se, proč jí nenechal vzkaz, kam šel.
No, tichá domácnost prý u nich byla celý týden. Marta nákupy s kamarádkou obhájila snadno. Měla dokonce pádné důkazy v nákupních taškách a v prázdné peněžence. Ale Alešovi se vysvětlovalo těžce.
Nakonec to asi vyžehlil, je to už hezkých pár let a jsou stále spolu.

A tenhle vzkazík vám posílá
LudPa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22.1.2013: Lístečkové vzkazy

  • Necháváte si vzkazy na lístcích?
  • Zažila jste takový způsob komunikace?
  • Jaký nejzajímavější či nejvtipnější vzkaz jste takto dostala?
  • Myslíte, že mobily vytlačily „lístečkování“?

Své příspěvky k tomuto tématu zasílejte na e-amilovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 22.1.2013 do 14.30 hodin. Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, který dostane jedna z přispěvatelek. Tím dárkem je tentokrát bonboniéra Milka tender Wishes a stylový diář na letošní rok od Albi.

milka a diář

Reklama