V čem je žena lepší než muž? Především bych řekla, že v záležitostech kolem rodiny. Trochu se to tady probíralo včera, když bylo téma mateřská dovolená.

Žena zvládá víc věcí najednou a tak není problém vařit oběd, jedním okem dohlížet na hrající si děti a ještě při tom odbíhat a uklízet. Žena se musí umět postarat nejen o sebe, svoje caparty, ale částečně i o svojí polovičku.

Krom toho si myslím, že žena je vybavena jakýmsi rodinným šestým smyslem. Že pozná, když dítě pláče, aniž by ho slyšela. Vzbudí se v noci ve stejnou chvíli jako dítě, cítí, když mu není hej a jde ho zkontrolovat do vedlejší místnosti zrovna ve chvíli, kdy se snaží strčit si do nosu korálek a tak podobně.

V neposlední řadě také musí zvládnout těhotenství a porod. Slyšela jsem, že podle nějakých výzkumů by tohle pánové nepřežili. Ale pravda, nikdo nemá navrch úplně. Zase málokterá žena by dokázala pracovat v dolech.

Kateřina M.

Jsem lepší než chlap! To je téma na dnešek.

  • V čem máte nad většinou mužů navrch?
  • V čem jste lepší, než ten váš?
  • Podařilo se vám opravdu trumfnout nějakého muže?
  • Porazila jste silnější pohlaví v páce?
  • Opravila jste televizi zatímco on jen bezradně hleděl do jejích útrob?
  • Máte lepší paměť, zatímco své polovičce musíte jednu věc připomenout aspoň desetkrát?

Napište nám v čem jste lepší než chlap! Své příběhy, úvahy a zamyšlení posílejte už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ten nejlepší bude odměněn dárkovou sadou Pickwick, ve které najdete tři druhy ovocných čajů a stylový hrneček.

Reklama