Jak jste se možná na našich stránkách dočetly, tento týden odjel náš šéfredaktor a ředitel magazínu žena-in v jedné osobě, Radek Kříž, na dovolenou. A jak možná tušíte, neexistuje nic, na co by se jeho milované zaměstnankyně těšily víc, než je šéfova dovolená. :)

Nevydám se však v Radkových stopách a nebudu střílet do vlastních řad, protože my, ženy-in, držíme při sobě.

Tak tedy:

Samozřejmě že jsme po celou dobu šéfovy dovolené tvrdě pracovaly a samozřejmě že jsme splnily všechny úkoly, které nám nemilosrdně zadal, ač to pro nás znamenalo odříkání veškerých radovánek dnem i nocí...

I tu středeční poradu jsme zachovaly, i když rozhodně nebylo jednoduché se domluvit, protože šéfovy věcné rady, obecná doporučení, konkrétní připomínky a v neposlední řadě i dobře míněná kritická slova, to vše nám pochopitelně chybělo... ale zvládly jsme to! Radku, byl bys na nás pyšný!

porada

Zleva: Saša, autorka textu Klára a Lucie - na krutopřísné poradě

A co vás tedy v příštím týdnu čeká?

V pondělí 8. července s Vámi chce Saša Stušková probrat Fenomén ANGELIKA. Viděly jste ji? Líbila se vám? Poplakaly jste si? Anebo nechápete, jak někdo mohl/může něco takového vůbec sledovat? (A vzpomínáte na Škopkovou? :)

V úterý 9. července se s Jakubem Kočím podíváme na Finance ve vztahu. Máte oddělené účty? Nebo jeden společný Kdo co platí? Hádáte se kvůli penězům?

Ve středu 10. července už nám snad bude přát počasí, takže se s Danou Haklovou můžeme zastavit u plavek. Jaké teď letí? Podléháte plavkové módě, nebo už léta vyhledáváte stejný model? A preferujete dvojdílné, nebo jednodílné?

Čtvrtek 11. července zůstává prozatím zahalen rouškou tajemství. Zřejmě vás na našich stránkách přivítá po dovolené odpočatý šéfredaktor Radek Kříž, který bude pln elánu a vymyslí pro vás den tak, abyste se u nás a s námi nenudily. :)

V pátek 12. července tady bude opět Saša Stušková - a pozor, položí vám záludnou otázku: Ztratila jste někdy na dovolené něco cenného? Copak to asi bylo? :) A co ztratila Saša, to už vám poví sama...

Těšíme se na vaše příspěvky, rady, tipy nebo nápady, které můžete denně posílat na náš redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Reklama