Na středeční poradě naší stále osiřelé redakce jsme vymysleli témata, která bychom s vámi rádi probrali příští týden. Chystáme pro vás samozřejmě zajímavé materiály, ale jsme zvědaví také na vaše názory a zkušenosti!

Minulý týden nás před středeční poradou opustil šéfredaktor Radek Kříž, aby se vydal vstříc polárnímu dobrodružství v Laponsku. Ukázala jsem vám tuhle fotku, kterou vyfotila jeho žena Klára na letišti před odletem „expedice“ :)

radek_michal

Radek se těšil na zimu, ačkoli v době jeho odjezdu ani u nás nebylo právě nejtepleji. Ale v Laponsku se dočkal skutečného mrazu - podle posledních zpráv, které od něj máme, museli s kamarádem Michalem na dnešek přenocovat v chatě, kterou se jim podařilo pracně vytopit na úžasnou NULU! Prý se nemáme divit - venku bylo mínus třicet!

Já říkám: Zaplať pánbůh za zdejší oteplení. Ze střešního okna redakce už se linou jarní zvuky (ráda bych napsala vůně, ale sídlíme uprostřed Prahy 2 :)). Tak aspoň posloucháme ptáčky a troubení parníků na Vltavě, kterou máme pod okny... a těšíme se, až nám Radek tady a v teple vylíčí, jak vypadá polární záře.

Ale teď už k tomu, co vás čeká

V pondělí 27. 2. se vás Saša Stušková zeptá: Jste soutěživé? Hrajete si rády? Nebo dokonce sázíte? Už jste vyhrála něco, co stojí za zmínku? Máte štěstí ve hře, nebo v lásce? Soutěžíte u nás, na ženě-in? Myslíte si, že platí úsloví: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se?

Úterý 28. 2. bude patřit editorce Daně Svobodové a jejímu tématu, které zajímá každou z nás. Jste spokojená s tím, jaká máte prsa? Podstoupila byste plastickou operaci jenom proto, že by to chtěl váš partner? Jak se o svá prsa staráte? Nezanedbáváte samovyšetření?

Středa 29. 2. bude v literárním duchu pod taktovkou Jakuba Kočího. Zajímá ho totiž, jestli čtete nebo jste četla detektivky! Přečetla jste něco od Agathy Christie? Nebo ke klasice netíhnete a máte radši modernější detektivky?

Ve čtvrtek 1. 3. se trochu zasníme se Sašou Stuškovou a probereme vůně. Co vám voní? Máte jeden oblíbený parfém? Anebo umělé vůně nemáte ráda a vzpomínáte spíš na vůni babiččiny kávy? Anebo se ráda opájíte vůní živých květin nebo jara?

Týden v pátek 2. 3. zakončí editace Jakuba Kočího, který se svým tématem postará o to, abychom v magazínu pro ženy neopomíjely muže. I když, z tohoto tématu by asi muži zrovna radost neměli. :) Jakuba totiž budou zajímat poruchy erekce! Setkala jste se s mužem, který měl s erekcí problém? Jak jste to vyřešili? Myslíte si, že v dnešní době má takový problém každý druhý muž? Je pro vás důležité, aby vám váš partner každý den dokazoval, „že je muž“? :)

Všichni v redakci se těšíme na vaše reakce pod chystanými články i na příspěvky k tématům... Váš názor nás zajímá!

Psát můžete na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

 

Reklama