Co vás čeká a nemine příští týden na našem magazínu? Bytové vychytávky, vzdělání a jeho význam, péče o nehty, nejčastější jídlo, které vaříte, a rozvody vašich rodičů..

A už to víte. Zcela netradičně byla středeční porada posunuta na čtvrtek. Ve středu totiž v redakci slavily narozeniny dvě naše víly, Klárka Wimmerová a Věruška Forejtová. A do atmosféry bouchajících bublinek se nám radit nechtělo. A tak to přišlo včera.

A co vás tedy čeká? Zajímavé příběhy o nechtěném soužití s tarantulí, strašný o znásilnění a vztahový o tom, proč se nemá lézt druhému do mobilu. Nemine vás článek o transplantaci vaječníků, také jste o tom ještě neslyšely? A o ananasových jahodách ano? Prostě máte se na co těšit.

A nyní kdy které téma z výše uvedených uvidíte?

V pondělí 21. května Jakub Kočí zavelí: vyfoťte bytové vychytávky a podělte se o zkušenosti s nimi s ostatními čtenářkami.

V úterý 22. května Saša Stušková položí pro některé lehce provokativní otázku: Je vzdělání našich dětí opravdu důležité?

Ve středu 23. května se bude Dana Svobodová zajímat o to, jak pečujete o své nehty na rukou i nohou.

Ve čtvrtek 24. května moje maličkost zapátrá ve vašich stravovacích návycích. Jaké jídlo vaříte nejčastěji a proč?

A v pátek 25. května bude Jakub Kočí vyzvídat jak probíhal rozvod vašich rodičů, tedy samozřejmě, pokud jste ho zažily. A jaké poučení jste si z toho do života odnesla.

Těšíme se na vaše připomínky, náměty, inspiraci. A věříme, že se vám líbí, co jsme si pro vás připravili, protože věřte, že je toho mnohem víc, než co jsem napsal do tohoto textu!

Reklama