Před hodinou skončila pravidelná týdenní porada redakce našeho magazínu. Podívejte se na to hlavní, co pro vás máme nachystáno.

Týden s týdnem se sešel a je opět po poradě. Tentokrát v plné sestavě. Korektorka Klára Milošová se vrátila z dovolené v slunném Bulharsku, kde ji její nastávající učil mlčet a správně kývat hlavou na věci, které se jí nebudou líbit. I všichni nemocní se uzdravili, tak jsme se docela nasmáli.

Z věcí, na které chci upoutat, nesmím vynechat něco, co patří ještě do tohoto týdne. Již zítra vychází rozhovor S Eliškou Haškovou Coolidge. Dámou, která dělala asistentku pěti americkým prezidentům – počínaje Johnem Fitzgeraldem Kennedym. Její osud a vitalita, čišící z rozhovoru, který udělala Alexandra Stušková, je neuvěřitelný.

Ale k týdnu příštímu. Jsem zvědavý na článek od Dany Svobodové na téma: Kam může žena sama, aniž by budila pohoršení? Je normální, aby šla sama do kina, restaurace, na plovárnu atd.? Mně to přijde normální a samotná žena mne nijak nepohoršuje, ale již reakce na poradě byly zajímavé. Také udělá průzkum terénu, jak se díváte na vykukující spodní prádlo z šatů.

Saša Stušková připravuje rozhovor s čerstvou maminkou Míšou Noskovou a má již dovolenkový příběh, jak „slepá“ turistka dostala ve Španělsku pánvičkou od manželky kuchaře, který se jí dvořil… jak a proč – na to si počkejte.

A Jakub Kočí udělal rozhovor s Ivanem Mládkem, od kterého dostal nabídku, aby hrál v jeho nové divadelní hře.

Připravujeme toho spoustu, ale pokud vám něco chybí, nebo potřebujete s něčím poradit, klidně se na nás obraťte – aktuálně můžeme zpracovat i témata jiná.

A nyní k tématům dne.

Na pondělí 20. 6. si pro vás Kuba připravuje přehršli soutěží. Říkal něco o turnajích, slovních hrách, hádankách atd…

V úterý 21. 6. Saša Stušková zavzpomíná v tématu dne na to, co si myslela, když poprvé uviděla své miminko. Téma dne pojmenovala: Na ten první pohled nikdy nezapomenu…

Ve středu 22. 6. se mnou, Radkem Křížem, budeme vzpomínat na naše nevolnosti a zdravotní problémy z cestování. Kdo z vás nebyl v Egyptě a nepoznal faraonovu pomstu?

Ve čtvrtek 23. 6. se vás Dana Svobodová zeptá na to, v čem jste ještě ochotná vyjít na ulici. Jste schopná se skoro úplně obnažit, nebo i v parnu bez roláku nevylezete na ulici?

A v pátek 24. 6. po vás bude Jakub Kočí chtít, abyste popsala nebo vyfotila, co máte na vašem partnerovi nejradši.

Týden to bude nabitý a jsme zvědaví na vaše příspěvky i ohlasy.

Tak se těšíme na vaše e-maily:

redakce@zena-in.cz

Krásný zbytek dne a celý týden a vlastně všechny dny našich životů přeje Radek Kříž

Reklama