Před malou chvílí skončila porada prořídlé redakce. A máme pro vás následující lahůdky.

Dnešní porada byla neobvykle krátká a hlavně prořídlá. Korektorka Klára Milošová a zároveň moje zástupkyně je na předsvatební cestě v Bulharsku a učí se správně kývat hlavou na NE a mlčet. Tu dovolenou vybral její nastávající a věří, že jí to zůstane. A Dana Svobodová pravděpodobně zkonzumovala španělskou okurku a dala si k tomu německé obilné klíčky a dnes nedorazila, neb kdesi čte noviny.

Ale i tak vám mohu přinést co jsme pro vás na příští týden vymysleli. Saša přinese příběh dětí, které nesnášely rodinné výlety s tatínkem a také příběh náměsíčného dítěte. Jakub jde na rozhovor se Spejblem a Máničkou a krom toho i co dělat, když vaši malí pejskové pojídají exkrementy.

Nebude chybět i článek o nedočkavých maminkách, které učí malá zdravá miminka znakovat, dříve než začnou mluvit, aby se s nimi dorozuměla.

A také přineseme návod na to, jak donutit Vánoční hvězdu opět rozkvést.

A je toho mnohem více.

V pondělí 13.6. nás společně s Alexandrou Stuškovou čeká téma princů na bílých koních. Ještě na něj čekáte? Máte ho doma? Nebo jste to vzdala a vzala si jeho podkoního..

V úterý 14.6.  S vámi bude Jakub Kočí rozebírat, jak to vypadá, když u vás vaří muž. Je jedno, jestli přítel, manžel nebo otec. Chvalte a haňte – jak je libo…

Ve středu 15.6. si vám v tématu dne postěžuji na to co mne v ohledu zdravotním trápí a na oplátku vám vaše bolístky pofoukám osobně. Budeme si povídat o našich neuvěřitelných nemocích. Vážně i nevážně.

Ve čtvrtek 16.6. Dana Svobodová bude probírat pánské plavky. Nevím tedy co jako, když já mám své vždy dokuď se v nich nedělají díry ,ale byl jsem ujištěn, že vy o tom víte své. Tak jsem zvědav. Já bych raději řešil dámské plavky…

A v pátek 17.6. ukončíme týden s Alexandrou a budeme jí závidět, že má službu na konci týdne. Závist je hřích, ale opravdu jste nikdy nikomu nic nezáviděly? Nebo nikdo nezáviděl vám? Vyzpovídejte se a ulehčete svému svědomí. Odpustek bude následovat…

Pokud máte návrhy na témata dne, náměty na články. Nevíte si s něčím rady. Chcete nás někam pozvat, abychom o tom napsali. Neváhejte a pošlete to na redakční mail.  Stejně jako příspěvky k dnešku.

Dnes máme stále téma internetové diskuse, třeba najdete odvahu a přispějete:

  •  Diskutujete ráda?
  • Něco, někdo vám v diskusích vadí?
  •  S kým a kde se vám nejlépe diskutuje?
  • Jste pro mazání příspěvků, nebo proti?
  • Jaká pravidla byste zavedla pro diskuse?
  • Je na internetu absolutní svoboda slova?
  • Pomohla vám diskusní fóra? ¨
  • Zažila jste na diskusích něco neobvyklého?
  • Vadí vám věčné rýpalky a příspěvky mimo mísu?

Témat, o kterých můžeme diskutovat je hodně. Tak sem s nimi:

redakce@zena-in.cz

Reklama