A je to tady! Stav krize nedorazil pouze do naší vlády, ale důrazně atakuje i vnitřní redakci našeho magazínu.

S padajícím sněhem napadaly na některé členy našeho údernického kolektivu i bacily a postupně tak byly vyřazovány z provozu tyto pracovní jednotky:

Jako první podlehla jinak velmi odolná a statečná Klárka. Nejdříve ztratila hlas, pak chuť, posléze zcela logicky náladu a nezdolná energie ji opustila až nakonec. V tuto chvíli Klárka leží v teplých peřinách a doufám, že si užívá zasloužený odpočinek.

 

Druhou postiženou a chřipce podlehlou se stala Dana. S vypětím všech sil dokončila to nejnutnější z nutného a odešla si lízat rány do přívětivé náruče svého domova.

 

Třetí nešťastnicí, která musela se slzou v oku oželet pravidelnou docházku do zaměstnání je Markéta. Včera se sice snažila, ale viry a bacily si prosadily svou. I odjela Markéta domů, kde nyní s hadrem na čele a hromadou léků, které si v pravidelných intervalech šlehá, leží ve svém chorobném deliriu.

 

Tak to byl souhrn několika uplynulých dní. Ovšem ani dnes, při pátku, nevypadá situace nejrůžověji. Zůstavší jednotky se sice snaží, seč mohou, aby chod magazínu nebyl ohrožen, nicméně i na některé z nich útočí hladové chřipkové bacily, ve snaze sežrat je za živa.

 

Všem těmto nešťastnicím posílám přátelskou a kolegiální zdravici a zároveň pod tlakem těchto chorobných událostí vyhlašují dnešní, tak trochu „důchodcovské“ téma, které zní:

 

Nemoci, my, děti a psi.

Pište nám své chorobné zážitky, rady a porady, babské recepty….přijďte si k nám pro pofoukání bebínka, jestli vás něco bolí… svěřte se, že se třeba bojíte jít k lékaři…postěžujte si na své hysterické dítko a nepříjemnou paní doktorku….Zkrátka pojďte pokecat o nemocech a  neduzích, humorně i vážně a hlavně – vzájemně a spolu.

 

Své krátké příběhy pište na redakce@zena-in.cz. Ty, které se budou tvářit nejchorobněji, dostanou od nás nějakou cenu útěchy.

 

S dnešním heslem: Ženám-in zdar, bacilům zmar Vás všechny srdečně zdraví zatím ještě zdravá

 

 

 

Reklama