Přenos dat ze staré verze do nové proběhl. Vyskytly se však problémy, které jste nám nahlásili, a protože se mnoho z vás ptá stále na to samé, zkusíme zde vysvětlit, jak se věci mají a budou se mít. 

Nepřenesená data do profilu – Ve staré verzi se nekontrolovalo, zda zadáváte správné telefonní číslo, správné PSČ a podobně. V nové verzi, abychom vám výhry mohli bez problémů odeslat, se tyto údaje kontrolují. Proto nebylo možné data převést, musíte si těchto několik údajů zadat znovu. Tedy pokud chcete s námi soutěžit a my věříme, že ano, protože pro vás máme připraveny skvělé výhry. 

Nepřenesené oblíbené diskuze -  zde platí to stejné jako data do profilu. Změnil se systém přístupů do diskusí. Pokud jste chodila na zamčenou diskusi, musí ji její zakladatelka odemknout a zpřístupnit ji těm, co chce, aby tam chodili… Pokud už nejste v kontaktu se zakladatelkou diskuze, či ona už diskuzi nespravuje, napište nám na redakční email, pomůžeme vám. Na oblíbených diskuzích ale budeme ještě pracovat a rádi bychom obnovili pro každého jeho skupinu oblíbených diskuzí. Dejte nám ale pár dní na tento úkon. 

Není na první pohled patrné, zda jste přihlášená – Vyřešíme v tomto týdnu.

Počet příspěvků v diskuzi pod článkem u anotace v pravé liště – Doděláme.

Věrnostní klub – Máme ho připravený, vaše data jsou zachována, spustíme v nejbližší době, hned jak vyřešíme první náraz chyb a nedostatků. 

HRY  - Podobně jako Věrnostní klub – budou brzy. Jsou připravené, ale spustíme je během pár dnů. 

Problémy s přihlášením – Většinou se jedná o to, že e-mail, který vám odešleme z administrativní podpory, nedorazí. Nebo náš e-mail dorazí, ale ne do přijaté pošty. Buď nás blokuje váš poskytovatel e-mailu, nebo náš e-mail skončil ve spamu/nevyžádané poště, nebo někde jinde ve vašem e-mailovém klientu… Zeptejte se svého poskytovatele e-mailu, proč vám e-maily od nás nechodí. E-mail s odkazem na zadání nového hesla přichází z tohoto e-mailu : podpora@mailing.zena-in.cz 

Je možné, že jste se registrovala kdysi pod jinou elektronickou poštovní adresou, která už dnes není funkční. Jak tento problém vyřešit? Založit profil znovu s novou adresou. Víme, že se vám to nebude líbit, ale snažíme se takto chránit vaše bezpečí. Nedokáže ověřit, zda se za vás někdo nevydává a nechce po nás citlivá data. 

Každý přechod na novou verzi je těžký, předem vám děkuji za trpělivost a chuť nám pomoct. Věřte, že děláme, co je v našich silách, aby se vám u nás líbilo co nejvíce… 

Hezký den 

Problémy hlaste do diskuze: Problémy s novou verzí

Názory na novou verzi do diskuze: Jak se vám líbí nová verze

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama