Tento týden nám pomalu končí, ten příští pracovní bude kratší. Přesto pro vás máme nachystáno opět mnoho zajímavých témat a článků. Na co se můžete těšit?

Včerejší porada nebyla dlouhá, radily jsme se jen my ženy, protože šéf Radek Kříž se ještě nevrátil z dovolené. Už na něj ale netrpělivě čekáme, zítra by se tu měl objevit!

Stejně tak v redakci čekáme na jaro (a to ne a ne přijít), do toho nám ochořel kolega Jakub Kočí, který měl zítra editovat, a tak musela s jeho velikonočním tématem zaskočit Dana Haklová. Napište jí zítra něco hezkého, těší se na vaše příspěvky a nápady.

Co vás tedy čeká příští týden?

V pondělí 1. dubna jsou Velikonoce a ještě apríl, tak si to všechno užijte. My se potkáme až v úterý 2. dubna a budeme mluvit právě o aprílových vtípcích. Nachytal vás někdo na apríla? Nebo vy jeho? Co všechno se dá vymyslet? Jsem zvědavá, co se od vás dozvím.

Ve středu 3. dubna se na vás těší Saša Stušková, téma jsme pracovně nazvali „Parádní pokoj“. Sašu bude zajímat, kam si u vás doma sedají návštěvy, jestli máte nějaký pokoj pro hosty, kdo sedí rád v kuchyni... a kam jako návštvěva nejradši chodíte vy?

Jakub už snad bude úplně v pořádku, aby mohl editovat ve čtvrtek 4. dubna. Téma zní: Jak se orientujete v autě? Já moc ne, i když řídím dlouho. A co vy? Pomohl vám boom navigací?

Pátek 5. dubna bude patřit stylu, Daně a jarním botkám. Jaké nosíte, co se nosí, vaše oblíbená barva, máte ráda lodičky...? A tak dál, můžete se klidně rozepsat. Budeme jen rádi, když nám k tématům napíšete své názory a nápady.

Hezký den - a nezapomeňte soutěžit!

Reklama