Týden je opět za námi, je tedy na čase informovat vás o tom, co chystáme na ten příští. A je to tady!

Šéfredaktor Radek Kříž dnes odjel na čtrnáctidenní dovolenou, ale včerejší poradu ještě stihl a taky rozdal úkoly. Co ale nestihl - zapsat zápis. A tak jsem to schytala zase já...

Na poradě jsme probírali témata na příští týden. Byly trochu zmatky, mluvili jsme o úterý, ale Saša Stušková myslela, že o pondělí. Není divu, chvíli předtím přišla z kina, kde viděla film s Richardem Gerem, to bych byla asi taky mimo. Navíc si Radek neustále pohrával se zelenou propiskou, která vypadá jako spermie. Radek to komentoval takhle: „Přišla z kina, viděla spermoidní tužku a rázem nevěděla, co je za den.“ No, nakonec jsme se my holky samozřejmě domluvily.

Zapovídali jsme se ještě víckrát. Třeba o šťovíku, o kterém chtěla Saša napsat do svého seriálu o koření. „Šťovík, kde ho teď budeš sbírat?“ zeptal se Radek. „To je otázka času, kdy už bude, začne jaro,“ odpověděla Saša. Radek ale nesouhlasil: „O šťovíku piš, až si ho utrhneš na louce. A dej si pozor, aby nebyl počuraný od psa.“ Takže šťovík příští týden nebude.

Zato se můžete těšit na článek o tom, jak mají manželé čtyři děti a chtějí další. To se Radkovi zalíbilo. „Proč ne? K čemu jinému tady jste, než abyste rodily děti? Můžete si se čtyřmi dětmi klidně odpočívat na mateřské. Od čeho to má název dovolená?“ My ženské jsme s ním samozřejmě nesouhlasily, říkaly jsme, kdo by mu psal články, kdybychom všechny byly s dětmi doma. „Tak byste si nás zase doma četly.“ Nevím, chce ze všech redaktorek udělat čtenářky...? Snad ne!

Bavili jsme se také o nevěře, jak si představujeme muže, kterému se říká kanec (na to jsme tedy radši nereagovaly), a taky jsme se dozvěděly, že kromě vavřínu (což nám sdělil minule) stál Radek taky u vanilkového stromu. Zajímalo by mě, co vytáhne za strom, až přijede z dovolené. A doufám, že nás během ní nebude budit ve dvě ráno, jak vyhrožoval.

A co vás tedy čeká příští týden?

V pondělí 18. 3. si s vámi Dana Haklová povypráví o jarním oblečení. Jaro už se blíží, vytáhly jste ze skříní sukně a šaty nebo si koupily něco nového?

V úterý 19. 3. se těšte na Jakuba Kočího a téma Jste vrba? Bude ho zajímat, jestli se vám lidé svěřují, jestli umíte naslouchat a podobně.

Saša se bude ve středu 20. 3. zabývat zvuky. Jaké máte rády? A jaké jsou vám opravdu nepříjemné? To bude zajímavé.

Ve čtvrtek 21. 3. přijdou na řadu zvířátka a opět Dana: co zvláštního nebo výjimečného jste zažila se zvířaty?

A v pátek 22. 3. se dozvíme něco o hláškách našich dětí. Na hodně hlášek jsem si vzpomněla při tématu o ráčkování a vy jich určitě máte taky dost, že?

A to je pro tuto chvíli všechno. Nezapomeňte, i příští týden budeme soutěžit každý den o skvělé ceny!

Reklama