Tak týden nám zase pomalu uplynul a my už pro vás máme nachystaná témata na ten další. Na co se tedy můžete těšit?

Dnes opět edituju já, a tak se vám pokusím přiblížit dění z včerejší porady. Byla docela krátká a nestalo se na ní celkem nic výjimečného. Radili jsme se v novém působišti, tradičně v kanceláři u šéfa Radka Kříže. Je tam míň místa než v Gorazdovce, takže když jsem zalezla na gauč, už se mi nepovedlo vylézt. Naštěstí se mi nechtělo na záchod.

Zato má Radek v kanceláři krabici s lany. Proč asi? Každou z nás nejspíš něco napadlo, jen Saša Stušková to řekla nahlas: „Tím nás tady sváže a bude nás mučit.“ A já doufám, že nebude mít za co. Ostatně zrovna včera rozdal dvě pochvaly - za sukně!

Když jsme diskutovali o tématech na příští týden, zase jsme se pobavili. Mimo jiné jsme se dozvěděli, že Radek šel vavřínovým hájem (na Madeiře), že chce, aby článek o jarní únavě byl napsán „bulvárně“ (třeba s titulkem: Masturbací proti jarní únavě),nebo to, jak požádal o ruku svou ženu. Na to reagovala opět Saša: „Vždyť už jste měli dítě, tak proč byste se nevzali?“ A Radkovu odpověď: „Prosím tě, kdo by si vzal ženskou s dítětem?“ nechávám radši bez komentáře.

Řeč přišla i na to, že každé páté dítě prý není biologickým dítětem muže, který ho vychovává. Radek se tak na nás podíval a prohlásil něco v tom smyslu: No vidíte, jaké jste? A my mu odpověděly: „Na nás se nedívej, my jsme tady jen čtyři.“

A co vás tedy čeká příští týden?

V pondělí 11. 3. si s vámi Saša bude povídat o tom, co je pro vás největší technický vynález. Pračka, telefon, auto...?

Úterý 12. 3. bude patřit řeči a tématu Ráčkování a jiné vady. Napadlo mě, protože svátek má Řehoř a znám několik lidí, kteří neumí ř.

Dana Haklová se bude ve středu 13. 3. zabývat sukněmi. Jaké rády nosíte? Dlouhé, nebo krátké? Na to se fakt těším.

Ve čtvrtek 14. 3. se budete moci svěřit Jakubovi Kočímu, jak vás váš manžel požádal o ruku. Takové historky bývají zajímavé.

A v pátek 15. 3. se dozvíme, jaké přezdívky jste ve škole dávaly svým učitelům. Den bude patřit opět Saše.

A to je všechno. Nezapomeňte, i příští týden budeme soutěžit každý den o skvělé ceny!

Reklama