Intimní hygiena je zvláště u žen velmi důležitá. Měly bychom o své nejchoulostivější partie pečovat důkladně a vybírat ty nejvhodnější přípravky. Jednou ze značek, která všechny požadavky splňuje, je Idelyn® Beliema®.

Žena-in testovala:

  • Intimní gel Idelyn® Beliema® 
  • Intimní krém Idelyn® Beliema® 

Klára Křížová

Ielyn

Myslím, že Idelyn produkty jsou velmi dobré, zvlášť pokud trpíte na různé problémové vaginální stavy. Použila jsem jak gel, tak krém. Oba přípravky příjemně nevtíravě voní a použití je velmi pohodové a příjemné, i když je intimní pokožka citlivá, ani jeden neštípe nebo nepálí. Já jsem si dokonce přikoupila tablety pro vaginální zavedení, protože mne uprostřed léta postihl po koupání diskomfort v podobě známých příznaků mykózy. Všechno fungovalo skvěle, jsem spokojená. Myslím, že je hodně intimních přípravků a Idelyn patří k mým oblíbeným.

Markéta Škaldová

idelyn

O svá intimní místa se snažím pečovat s láskou, proto si vybírám jen to nejlepší. Vyzkoušela jsem už několik výrobků určených k hygieně těchto partií, ale ne každý mi sedl. Někdy se mi stalo, že jsem mýdlo vzala, použila a ihned vyhodila. To ale nebyl případ Idelynu. Když jsem Idelyn dostala, ihned jsem jej musela očichat. Vůně je jemná, ale velmi příjemná. Po první „testovačce“ jsem necítila nic zvláštního, jako tomu bylo u některých přechozích výrobků. Za mě Idelyn Intimní gel prošel na jedničku s hvězdičkou.

Intimní krém Idelyn® Beliema® je skvělou první pomocí, kterou by měla vlastnit každá žena. Není vhodný jen pro ženy, které často trápí různé infekce, ale poslouží i jako prevence. Zvláště v teplých horkých dnech, kdy bakterie jásají a ženy se obávají, aby někde něco nechytly. Pomůže i při nepříjemné podráždění či svědění.

Kristína Vodičková

idelyn kris

Intimní mýdla sice nejsou žádná novinka, ale já je používám teprve dva roky a nepsala jsem na ně žádnou recenzi, protože jsem doteď neměla žádné, které by mi vůní, konzistencí a účinkem sedlo. Takže konečně jsem padla na Idelyn, který nemá žádnou pronikavou vůni (což mi v tomhle případě u jiných mýdel vždy vadilo), je jemný, příjemný a opravdu mám pocit, že je po něm všechno v pořádku. Na žádné velké obtíže netrpím, ale vím, že mají v nabídce také krém a čípky, když už se něco špatného projeví. Tam jsem zatím nedošla a tento týden jsem si kupovala už druhé balení. Za mě tedy konečně první dobré mýdlo pro choulostivé ženské partie.

Přečtěte si také článek Jak na vaginální infekce, který najdete na www.mezizenami.cz.

 

idelyn1Zklidňuje a uleví – intimní krém
Při svědění a pálení, které infekce často doprovází, je vhodné sáhnout po úlevě v podobě intimního krému. Řada Idelyn® Beliema® byla vyvinuta ve spolupráci s gynekology, kteří nejlépe vědí, co ženské intimní partie v takových případech potřebují. (K dostání v lékárnách, doporučená cena 249 Kč.)

idelyn2Pečuje a hýčká – intimní gel
Ženské intimní zdraví ohrožuje řada faktorů, je proto důležité o něj přiměřeně a pravidelně pečovat. Pěnivý intimní gel Idelyn® Beliema® je vhodné používat v případě obou typů infekce a přináší intimním partiím svěžest a pocit čistoty. (K dostání v lékárnách, doporučená cena 169 Kč.)

Více informací najdete na www.idelyn.cz..

 

Www.idelyn.cz.

Reklama