„Svatební průvod slavný, až vyjde z našich vrat…“ zpívala v sedmdesátých letech Naďa Urbánková svůj populární hit. Jako malá jsem tuto písničku měla moc ráda. Byla jsem tehdy ve věku, kdy se snad každá malá holčička opájí představami o vlastní svatbě. Hlavní roli v mých snech hrály samozřejmě krásné, bílé šaty a cudný, nadýchaný závoj s dlouhou, předlouhou vlečkou.

Tyto holčičí sny se – v poněkud pozměněné podobě – většině z nás vyplní. Nastane doba, kdy i my vstoupíme do svazku manželského a rozechvěle chodíme na zkoušky svatebních šatů, proplétáme se mezi přípravnými zmatky, dbáme na to, aby nic nebylo opomenuto a malujeme si růžovou budoucnost.

A pak, po letech, nastane opět doba, kdy podléháme svatebnímu šílenství, chodíme na zkoušky kostýmků a rovněž dbáme na to, aby na nic nebylo zapomenuto. Ano, vdáváme či ženíme svého potomka.

Jak ten čas jenom letí. Ale to trochu předbíhám. Opravdu zde nechci rozjímat a filozofovat nad pomíjivostí života.

Důvod, proč píši tento článek, je totiž úplně jiný. Chtěla bych vám totiž představit Ženu–in jako nevěstu! Nevěříte?

Opravdu je to tak. Od 8. do 19. března bude na našich stránkách probíhat taková malá virtuální svatba a vy všichni se stanete jejími hosty. Každý den vám nabídneme nějakou svatební pochoutku a věříme, že vám přijde vhod.

Ať jste potenciální nevěsta, ženich, budoucí tchýně nebo tchán anebo máte svatbu zdárně za sebou a při pohledu do kočárku nemáte ještě dojem, že byste měli se svatebními přípravami pro své dítko spěchat – jste srdečně zváni! Každý z vás si určitě na naší virtuální svatbě najde něco, co ho osloví, potěší, inspiruje…

Věřte, že hostinu jsme připravovali skutečně s láskou a pečlivostí. Součástí našeho svatebního menu budou veselé či dojemné svatební příběhy, dozvíte se, jaká kytice je nejvhodnější a nejkrásnější, potěšíte své oko pohledem na poslední trendy svatebních šatů, zlehka se zachmuříte nad formalitami, které je potřeba před vstupem do manželství splnit, dozvíte se něco a předmanželské smlouvě, pookřejete nad svatebními tradicemi a mnoho a mnoho dalšího.

Tak tedy – vítejte na svatební hostině Ženy–in! Přejeme vám dobrou chuť, skvělou zábavu a šťastnou budoucnost ve společnosti našeho magazínu. :o))

Reklama