Existují spolupráce, které si natolik najdou místo u nás v redakci, že se jich prostě a jednoduše nemůžeme nabažit. Značka Ma Provence patří mezi ně. A protože se nám blíží to jaro, máme pro vás takový malý dárek.

Produkty francouzské značky Ma Provence jsou BIO, voňavé, šetrné a svým vzhledem budou slušet snad každému typu koupelny. Pokud jste navíc fanda Francie, do kraje levandulové a prosluněné Provence se dostanete jako mávnutím proutku – tělové krémy nebo pěny do koupele totiž nemají chybu. A co se nám na nich líbí ještě? Mezi tradičními produkty jako jsou mléka, sprchové gely nebo krémy na ruce, také naleznete klasické tuhé mýdlo. To v dnešní době slaví obrovský comeback, tak dejte sbohem těm tekutým, jsou dávnou out.

provence

A na první pohled vás zcela určitě zaujme balení. Lahvičky jsou vyrobeny z hliníku, tzv. „estagnon“. Ty jsou tradičně využívány k tomu, aby se udržela déle kvalita olejů a esencí jednotlivých ingrediencí. Zcela bezpečně chrání před nežádoucími účinky světla, kyslíku a teploty. I dnes se tyto hliníkové flakony používají v Provence při výrobě parfémů. Produkty značky Ma Provence jsou přírodní, bez konzervačních látek a parabenů a obaly 100 % recyklovatelné. A to je přeci skvělé, že?

O kosmetiku Ma Provence jste si u nás mohly zasoutěžit v rámci Věrnostního klubu. Komu tato akce unikla, nemusí zoufat. Protože jsme z produktů nadšené, domluvily jsme pro vás, naše čtenářky, možnost věrnostní slevy 12 % na pravidelný nákup všech produktů z webové stránky www.1kosmetika.cz. Ta je výhradním dovozcem pro Českou republiku značek Ma Provence, Jeanne en Provence, Vivian Gray, Le Blanc. Co proto musíte udělat?

  • musíte být registrovaným uživatelem magazínu Žena-in
  • registrujte se na stránkách www.1kosmetika.cz a staňte se členem Věrnostního klubu
  • do poznámky k registraci napište heslo „zena-in“ do kolonky „Doplňující údaje“ (následně budete informováni o tom, že jsou zařazeni do V.I.P. klubu)
  • nakupujte a využívejte slev
Reklama