Uzavřete internetové partnerství se Ženou-in! Umístěte na své stránky náš banner, my o vás napíšeme a zahrneme vás mezi naše internetové přátele.

 

Žena-in má již několik internetových kamarádek, staňte se jimi i vy!

 

Jaké jsou podmínky?

 

Jestliže máte vlastní nekomerční internetové stránky nebo blog s jakoukoli tématikou a chcete, abychom o nich napsali, není nic jednoduššího!

Umístěte na své stránky jeden z bannerů Ženy-in a pošlete nám odkaz na tyto vaše stránky. Napište nám také něco víc o těchto stránkách, protože pokud budou stránky stát za to, dáme o vás formou novinky vědět našim čtenářkám a odkaz na vás umístíme na Ženu-in!

 

Neváhejte – pokud máte web třeba o pletení, psech, batolatech, nebo jen píšete postřehy ze života, nenechávejte si to pro sebe a oslovte tisíce našich čtenářek.

 
Jak na to? Podrobnější informace a bannery (včetně nových formátů) najdete ZDE!

 

A kdo jsou zatím naše internetové kamarádky?

 

www.tvorenicko.com

 

Portál o nejrůznějším tvoření - aranžování, batika, decoupage, drátování, fimo, korálky, pedig, malba na textil, smalt, vitráže, adventní věnce, vyšívání a mnoho dalšího. Autoři se snaží, aby stránky byly stále „živé“, a tak každé pondělí připravují novinky – přehled toho nejzajímavějšího, co bylo přidáno na stránky za uplynulý týden. Stránky jsme představili zde.

 

www.e-katerina.eu

Životní příběh dívky, která se před deseti lety nakazila virem HIV. Autorce blog dává sílu dál bojovat předem prohraný boj, zároveň by chtěla varovat, že nakazit se může kdokoli kdekoli, že nejde o nemoc pouze prostitutek a feťaček. Stránky jsme představili zde.

 

www.koralkovy-svet.ic.cz

Stránky z oblasti ručně vyráběné bižuterie, všechna díla jsou originály. Není prý pomalu den, kdy by autorka neudělala něco malého, nějakou drobnost a nebo, a to se stává většinou – rovnou celé dílko. Stránky jsme představili zde.

 

www.sms-ostrava.info

Koncepce mladého webu je zřejmá: Předat svým čtenářům nejen komplexní informace o akcích v moravskoslezském regionu z oblasti kultury, sportu, cestování a dalších, ale také zaujmout zábavným čtením. Stránky jsme představili zde.  

Reklama