Zavzpomínejte: Kdy naposledy jste si užila sobotu podle svého? Žádný úklid, žádné honění, jen fantasticky pohodový a aktivní den, kdy se budete bavit.... Krásná představa, že?

 

A jestlipak víte o tom, že krásné představy by si měl člověk (alespoň občas) splnit?
Ano, ano, starostí má každá z nás mraky. Práce + domácnost nám často přerůstají přes hlavu, a byť jsme holky šikovné, potřebujeme občas vypnout, odreagovat se, užít si den, kdy je nám fuk, zda nestíháme v práci nebo nemáme vypráno....

 

Kýváte souhlasně hlavou? Pak pozorně čtěte následují řádky!

Magazín Žena-in.cz pro vás připravil sobotu, na kterou hned tak nezapomenete!

Procházka, zábava, skvělá parta, moře zajímavých informací.... Tak nějak by se dal shrnout Výlet se Žena-in.cz!

 

Dne 28. 05. 2005, což je poslední květnová sobota, jsme pro vás připravili výlet do jižních Čech, kde se nejen budete moci pokochat krásnou přírodou při pěší túře podél toku Vltavy, a také společně podnikneme exkurzi do Jaderné elektrárny Temelín!

 

V bezprostřední blízkosti Jaderné elektrárny Temelín totiž stojí renesanční zámeček Vysoký Hrádek, který věřte nevěřte nemá zhola nic společného s klasickým zámkem!

V tomto zámečku je umístěno informační centrum temelínské elektrárny, které nabízí návštěvníkům naprosto unikátní informace.

 

Víte, jak se řídí jaderný reaktor? Co je to žlutý koláč nebo co můžete pozorovat v mlžné komoře? Že ne? Pak věřte, že právě díky exkurzi s magazínem Žena-in.cz již tyto otázky pro vás nebudou žádnou záhadou!

 

Samotný program v Jaderné elektrárně Temelín, je více než lákavý! V tomto článku vám zatím prozradíme jen to, že vás čeká naprosto fantastická 3D projekce, seznámení s JE Temelín pomocí obrázků a animací, či soutěžní hra Jaderný kvíz! A věřte, že to zdaleka není vše! Chybět nebude ani občerstvení nebo hry pro děti.

 

Říkáte, že nabídka na strávení soboty je sice lákavá, ale že vám bude chybět trocha toho pohybu?

Nebude! Žena-in.cz totiž myslí na vše. Samotná exkurze je jen jakousi sobotní třešničkou na dortu! Náš program je totiž daleko bohatší. Konečně, posuďte sama:

 

Samotná akce začíná v 10:00 v Českých Budějicích.

(Dopravit se tam můžete sama, či společně s námi vlakem, který vyjíždí z Prahy z Hlavního nádraží v 07:20 hod.)

 

Výlet odstartujeme tím, že nás zajištěný autobus odveze do městečka Hluboká nad Vltavou a odtud se již pěšky vydáme po červené stezce trasa:

Hluboká nad Vltavou, kostel – Pod Janečkem (2 km) – Proti myslivně (3,5 km) – Baba (5 km) – Proti sv. Janu (6,5 km) – Karlův Hrádek (10,5 km) – Purkarec (13 km), kde nás bude čekat výtečný oběd.

 

No, co říkáte? Pochod dlouhý 12 km bude určitě přínosem pro naši fyzičku ;o)

 

A co kdyby se počasí rozhodlo nám tento parádní výlet pokazit? I na to Žena-in.cz myslela!

V tom případě pojedeme opět zajištěným autobusem na Hlubokou, kde podnikneme prohlídku krásného zámku, a poté naše cesta bude opět pokračovat autobusem směr Purkarec, kde se naobědváme, a hurá na exkurzi do JE Temelín.

 

Uznejte, nezní tento výlet naprosto senzačně? Myslím, že nechat si ujít takovouto sobotu plnou legrace a zábavy, by byla veliká škoda.

 

Pokud máte dojem, že jste z tohoto článku nezískala dostatek informací, pak nevěšte hlavu. Připravujeme pro vás další dva články, kde bude vše podrobně rozepsáno a vysvětleno!

 

Pokud jste si však již v této chvíli jistá, že si tuto jedinečnou akci rozhodně nechcete nechat ujít, máte možnost se přihlásit již dnes!

Stačí kliknou na níže uvedený odkaz a vyplnit všechny údaje.

 

Teď už jen zbývá domluvit počasí, aby nám přálo, a začít se těšit! A věřte, že my se na vás těšíme už nyní - a jak! ;o)

Reklama