Do nového roku vkročila Žena-in.cz čistě umytou, namasírovanou a provoněnou nožkou. Dala si záležet! Vzato dle skutečných let existence magazínu to sice zatím žádná dáma k nakousnutí není, spíš takové malé hádě (občas se tak i chová), ale soudě dle množství zpracovaných témat, událostí na magazínu, rychlosti vývoje a turbulentních změn je právě teď v nejlepších letech.

Nadešel čas na nový kabát. Ostatně, šetří na něj už měsíce a mluví o něm ještě déle. Slevy v lednu ke koupi norka sice lákají, ale vždy poučená Žena-in.cz nehodlá podléhat momentální výprodejové hysterii, ví přesně, co chce! Nechala si kabátek ušít přímo na míru.  

 

Přišel zkrátka rok, kdy se mají dít velké věci. Nová verze magazínu sice ještě není úplně hotová, ale jsme zvědaví na Vaše reakce, takže se Vám ji v malých torzech pokusíme během ledna poodhalit.

Není to jediná změna, která se letos Ženy-in.cz dotkne. Rozšiřujeme tým stálých redaktorů, takže, jak jste si někteří už všimli, najdete ve vydání články od autorů zatím neznámých. A proto voláme - seznamte se! Nový tým je rozsáhlý, v únoru se rozhodne, kdo má dost odvahy, sil a zkušeností pustit se naplno do redaktorské práce, o dost jiné než v ostatních médiích. Během týdne budete mít možnost v krátkých medailoncích jednotlivé nové členy redakce blíže poznat.

Držme jim všem palce, práce je moc, je sice velmi zajímavá, avšak v každodenní konfrontaci s technikou, Vašimi reakcemi a názory není vůbec jednoduchá.

 

Poslední novinka na sebe nenechá dlouho čekat. Šéfredaktorka Markéta Breníková odchází zakrátko na mateřskou dovolenou, a co se bude dít s rozběhnutým koněm, to je zatím tajemství!

Poodhalování novinek zahájíme postupně, takže odpověď na tuto zásadní otázku si necháme až úplně na konec...

 

 

Reklama