Jste zvědavé, napnuté, jak pokračuje naše on-line reportáž Žena-in.cz si podala inzerát na seznámení?

 

Pak vás musíme zklamat.... Na naši odpověď (více ZDE), reagovali jen dva muži... Jeden z nich začal brát situaci skutečně vážně:

 

Odpověď číslo 2:

"Odepsal jsem proto, že jsem se z inzerátu domníval, že také hledáš spolehlivý a trvalý vztah. Ostatně sám jsem napsal, že nehledám dobrodružství. Jiný než vážný vztah jsem nikdy nehledal a neměl (nebo jsem si aspoň myslel, že jsou vážné) a netoužím to měnit.

Zájmy nepovažuji za moc důležité, ale uvítám vztah k památkám, přírodě, výletům a procházkám, četbě apod. Žádné vyhraněné zájmy, které by nějak výrazně ovlivňovaly můj život, nemám. Za velmi důležitý ale považuji zájem o rodinu - prostě aby partner a rodina byli na prvním místě. Nějak mi to v životě nevyšlo, mám zpoždění aspoň 20 let a rád už bych konečně žil normální  šťastný život.

Tak to je snad odpověď na otázku, jaký hledám vztah a co mne baví. A jaká by měla být partnerka? Chytrá a na úrovni, ale rozumná a obyčejná, pohodové a klidné povahy, vstřícná a spolehlivá, citlivá a něžná.... vyjmenovat by se toho dalo asi moc. Hlavně jde o to, abychom spolu dokázali klidně a spokojeně žít a vytvořit spořádanou rodinu, útulný domov. Ale musím upozornit, že nečekám kuchařku a pradlenku (já ostatně také nejsem kutil a údržbář), mluvím tady o životním stylu."
 
Čili v tomto případě jsme naši reportáž ukončili, protože rozhodně nechceme, aby naše reportáž vedla k vážným koncům, či abychom někomu ublížili...


A Odpověď číslo1 přišla z mobilního telefonu:

"RAD BYCH TI NAPSAL ALE NEMUZU SE DOSTAT NA NET A MOBILEM JSEM OMEZEN 160 ZNAKY TAKZE BYCH MUSEL POSLAT ASI MOC SMS NEZ BYCH VSE REK...."

Takže ani v tomto případě cesta dál nevede....

Škoda, těšili jsme se, že naši reportáž dovedeme až do konce, tedy do shledání s mužem, kterého vy, čtenářky pomocí hlasování vyberete.

Náš plán byl takový, že onoho muže seznámíme s tím, že se stal „obětí“ reportáže a jako satisfakci ho redakční holky pozvou na panáka, kde se pochopitelně bude fotit a dělat rozhovor pro závěrečný článek.

Nu, člověk nemá plánovat....

Ale my se nevzdáváme a ptáme se.... Máme se do této akce pustit znovu? Máme opět vydat náš inzerát? Máme do inzerátu přidat více erotiky?

Co říkáte? Hlasujte v anketě, protože vaše rozhodnutí bude pro nás směrodatné!

 


Připomeňte si:

 

Žena-in.cz si podala inzerát na seznámení!

Část první - naleznete ZDE
Část druhou - naleznete ZDE

Reklama