Minulý týden jsem si v jednom článku posteskla, jak závidím dětem nikoli prázdniny, ale ten den – 30. červen, kterým to úžasné dvouměsíční volno plné her a zábavy teprve začíná. Musím se přiznat, že jsem nemluvila tak úplně pravdu. Samozřejmě, že dětičkám tak trochu závidím i to nádherné období, kdy nic nemusí a jejich jedinou starostí je jen to, aby si užily dostatek her a zábavy. Protože kdo z nás by na prázdniny vzpomínal nerad, že?

A protože málokdo z nás dospělých má možnost vypustit na červenec a srpen všechno z hlavy a jen si užívat, dali jsme v redakci hlavy dohromady a rozhodli se udělat zde na magazínu Žena-in.cz alespoň takovou nějakou náhražku prázdnin. Když už musíme chodit do práce a trávit slunečné dny v žáru měst, proč si to nezpříjemnit nějakou prima zábavou? A společně s našimi interními i externími redaktorkami, programátory, grafiky i marketingovými pracovnicemi jsme pro vás připravili skutečně prázdninovou Žena-in.cz. A moc si přejeme, aby se vám líbila a abyste se zde cítily dobře. Věříme, že každá z vás si z naší letní nabídky vybere to, co ji bude zajímat.

Ale dost řečí a pojďme si všechno hezky představit.

To největší a nejhlavnější, co dnes vypuklo a na co vás už od minulého týdne usilovně lákáme, je Velká letní soutěž aneb věrnost se vyplatí II. Tato soutěž vás bude provázet celými prázdninami a vyhrát v ní můžete úžasné ceny. Třeba 20 000 Kč, nebo zájezd na Kanárské ostrovy, který si můžete užít třeba se svým partnerem, luxusní spodní prádlo, digitální fotoaparát a spoustu kosmetických balíčků…. A co je nejdůležitější a co vás jistě potěší – tentokrát se skutečně nejedná o hru klikací! Nebudete muset otvírat spousty stránek, abyste nahnaly potřebné bodíky. Kdepak. K tomu, abyste měla šanci na výhru, stačí pouze pravidelně navštěvovat magazín Žena-in.cz. Více si můžete přečíst v tomto článku.

No ale co bychom to byli za magazín, kdybychom vás lákali, abyste se k nám vraceli, a přitom vám nenabídli něco, kvůli čemu byste se sem vracely rády, že? A to už se dostávám k tomu, co jsme pro vás přichystali dalšího. A jelikož je toho opravdu hodně, vezmu to trochu stručněji.

NOVINKY

Když si pečlivě prohlédnete dnešní vydání magazínu, určitě vás na něm upoutá několik novinek.

Kalendárium–IN – tento pravidelný servis budete dneškem počínaje nacházet na magazínu denně. Zábavnou, čtivou a vtipnou formou se třeba dozvíte, kdo má dnes svátek, jaká výročí si připomínáme či jaká jubilea slaví významné osobnosti společenského života. Trochu si rozšířit obzor přece není nikdy na škodu, co říkáte?

Kulturní servis – další novinka pro vás. Zde získáte informace o zajímavých kulturních akcích, které byste si rozhodně neměli nechat ujít. A nebojte – nebude to žádná suchařina. Rozhodně se při čtení kulturních tipů správně naladíte na to, abyste si letní dny zpříjemnili nějakým pěkným zážitkem z této oblasti.

Seriály

Se seriály se toto léto doslova roztrhl pytel. A právě dnes si můžete přečíst první díl každého z nich. Je jen na vás, abyste si vybraly ten, který je právě pro vás jako stvořený.

Zaujme vás třeba Letní deník šílené Žofky? Klasická oddychovka plná běžných ženských radostí i starostí vám třeba pomůže zorientovat se v tom, co možná právě nyní prožíváte…

A co další deník, ale z velmi odlišného soudku? Malajský deníček pro vás připravuje naše čtenářka hancze, která po svatbě zakotvila v této asijské zemi. A poutavou formou se s vámi ráda podělí o své zážitky, zkušenosti ale i o problémy, které musí v této kulturně odlišné zemi překonávat.

Dům na předměstí – znáte? Určitě ano. Tento seriál začal tím, že se odvíjel zcela ve vaší režii. V době, kdy píši tento článek, zatím nevím, jak dopadlo hlasování a kdo zvítězil. Ale během dnešního dne vyjde článek, kde se dozvíte, jak to bude s velmi slibně se rozvíjejícím Domem na předměstí dál. Protože to záleží na výsledcích hlasování..Tak se nechte ještě chvíli napínat. :o))

A teď trochu praktických rad. Těšíte se na dovolenou s rodinou a lámete si hlavu, jak zabavit své ratolesti? Pak vám třeba budeme nápomocni. Hry, zábavu, soutěže… pro malé i velké najdete každé pondělí na našem magazínu. Vidíte, myslíme i na vaše děti. :o)))

V srpnu se pak naše seriálová rodinka doufám rozroste. Čtenářka Máňa-opice se právě zítra chystá vycestovat na třítýdenní cestu do Turecka a Bulharska a Řecka. S partou, hezky po svých a s krosnou na zádech. A slíbila, že v průběhu srpna se s vámi podělí o nabyté zážitky ze své cesty. Tož, Máňo, hodně štěstí na cestách a dej na sebe pozor.

A Herta – samozřejmě! Ta prostě k Žena-in.cz patří, takže nemějte strach, že byste o své pravidelné čtení při ranní kávičce přišly. A během letních prázdnin se v Hertině společnosti vydáte i na cesty. A to by nebyla Herta, kdyby se během jejích cest nestalo něco bláznivého, výjimečného, překvapivého či šokujícího. :o))

A co tam máme dál?

Je toho opravdu hodně, co připravujeme, tak alespoň letmý výčet…

V této době třeba připravujeme zajímavou reportáž, která vám prozradí, jak to chodí v takovém normálním rádiu. Představíme vám lidi, kteří na vás z té uzavřené krabičky promlouvají, a seznámíme vás s tím, jak vůbec takové rozhlasové vysílání vzniká….

Těšit se můžete na rozhovory s mnoha zajímavými ženami, které jsou něčím výjimečné, i když to nejsou zrovna slavné filmové hvězdy, představíme vám i některé z vás, našich čtenářek…

Také vás pozveme na návštěvu do nemocnice, kde se děti smějí… A to díky nemocničnímu klaunovi, který jim během pobytu v takto nepříjemných místech dokáže vyčarovat úsměv na tváři…

V průběhu července a srpna se pak z našich článků dozvíte i spoustu užitečných informací.

Jen namátkou… Víte,

  • na co si máte dávat pozor na koupališti?
  • jak máte správně vyndat klíště?
  • jak předcházet a případně jak zažehnat příznaky úpalu a úžehu?
  • jak se vyhnout onemocnění s názvem plísně?
  • jestli je koupání ve stojaté vodě bezpečné?
  • co dělat, abyste se vyhnuly letnímu strašáku s názvem salmonelóza?
  • jak si ošetřit kůži, když jste to na sluníčku tak trochu přehnaly?
  • co je to mořská nemoc a jak to udělat, aby se projížďka na jachtě nestala nejstrašnější chvílí ve vašem životě?
  • jak správně pečovat a pleť a vlasy během horkých dnů?

To a ještě mnoho dalšího se během července a srpna na Žena-in.cz dozvíte. A samozřejmě nebudou chybět tipy na cesty, výlety, praktické rady…. a také spousta vynikajících receptů jako stvořených pro léto. Rubrika Vaření bude nevyčerpatelným zdrojem nápadů, jak osvěžit vaše rodinné stravování.

Těšit se můžete samozřejmě i na vaše příběhy, na soutěže a na spoustu zábavy. Každý den se vám vyplatí přijít na Žena-in.cz!

Věříme, že vás naše letní nabídka zaujala a že každá z vás si zde během prázdnin najde něco, co ji zaujme, osloví a pobaví.

A teď už dost řečí… Je 4. července, začíná Velká letní soutěž a 20 000 Kč čeká třeba právě na vás! Že nevěříte? Ale opravdu – je to tak. Vyhrát můžete i v případě, že budete během léta na našem magazínu vcelku pouhopouhý jeden týden!

Takže závěrem vám, naše milé čtenářky, přejeme krásné léto, hodně zábavy a pohody, vydařenou dovolenou a také mnoho štěstí v soutěžení na Žena-in.cz. A na jedno nezapomeňte… až se budete vracet ze svých cest domů… Žena-in.cz zde bude. Jako přístav a jistota, jako kamarádka, která se těší na váš návrat.

Sluníčko, koupání, moře, lesy, hory, cesty, potápění, stan, grilování… to všechno máte v tuto chvíli teprve před sebou. Věříme, že to těšení na vaši dovolenou vám Žena-in.cz pomůže příjemně vyplnit…..

Za celou interní i externí redakci Žena-in.cz, která pro vás magazín připravuje, vám přeji pohodové léto… a moře zábavy na našem magazínu.

Jaroslava Machálková
Šéfredaktorka

alias

Reklama