Ahoj Jindřiško,
taky se můžu zařadit mezi ty čtenářky, kterým Žena-in.cz opravdu razantně změnila život. Chodím sem pravidelně už od podzimu 2000. A hned od začátku jsem si vypěstovala slušnou závislost :-) V práci jsem seděla v kanceláři s jednou kolegyní. Každé ráno jsme si po příchodu do práce uvařily kafíčko, já jsem otevřela Ženu-in.cz a předčítala Hertu :-) To byl náš ranní rituál. Potom jsme se mohly v klidu pustit do práce, ale z mého monitoru nezmizela ž-in ani na chvíli. Účtovala jsem, občas jsem překlikla na magazín, a zase zpátky k práci.
A kdy mi začala Žena-in.cz skutečně měnit život? Někdy na jaře 2002, kdy jsem dostala od Radka nabídku pracovat jako externistka a dostala jsem na starosti rubriku Vaření. Jaká byla moje radost, když se po dvou měsících příprav Vaření konečně rozjelo. A od té doby pro vás každý den chystám nový recept, jednou týdně článek, fotím, co uvařím, a pořád mě to děsně moc baví a jsem ráda, že tuhle práci mám.

A ještě je jedna věc, jak mi Ž-in zasáhla do života. Našla jsem tady hodně milých a perfektních kamarádek, se kterými se už dávno nestýkám jen virtuálně, ale i naživo. A vím, že bez Ženy-in.cz bych se určitě nemohla nikdy setkat třeba s koulí, která žije na druhém konci republiky, nebo s Lhasou, která žije ve "velké" Praze, či s Madulou, která sice žije šest kilometrů ode mě, ale kdybychom se nepotkaly tady, tak naživo bychom se asi dál míjely. A s dalšíma bezvadnýma holkama po celé republice, které jsou tady nejen na běžné ženské plkání, ale taky na radu, potěšení a útěchu :-* Mám vás ráda, holky....

 

 

Na fotce je moje malé počítačové útočiště, které jsem původně měla zavřené v pracovně, ale abych mohla komunikovat s rodinou, tak jsem si jej přestěhovala mezi obývák a jídelnu :-)

sunnynka


Ahoj sunnynko, taky tobě díky. Nejvíce mi zaujala ta "elektronická chůvička"... Ani já bez ní nedám ani ránu :)

Měj se krásně a něco dobrýho nám uvař...

Mám pro vás ještě nějaké další pěkné novinky, jestli se už nechystáte na víkend, pobuďte tu s námi ještě chvíli.

 redakce@zena-in.cz
 

Reklama