Každá moderní žena v současné době jistě dbá o to, aby se udržovala v kondici. A to v kondici nejen fyzické, ale i duševní.
A protože předpokládáme, že čtenářky magazínu Žena-in se za moderní ženy považují, připravili jsme pro vás zajímavé akce s Poděbradkou - ProLinie.

Není náhodou, že jsme jejich začátek načasovali právě na předvánoční období.
Vánoce totiž bývají zatěžkávací zkouškou pro naše dobrá předsevzetí a většina z nás se jen těžko brání opulentnímu hodování, po němž následují měsíce tvrdého režimu a snaha o navrácení těla do původních rozměrů.
A právě v těchto kritických měsících vám Žena-in společně s Poděbradkou-ProLinie chce podat pomocnou ruku a podpořit vás ve vašem nelehkém úsilí.

Po dobu tří měsíců – od prosince do února – pro vás máme připravenou celou řadu soutěží, kvízů, anket a zajímavých akcí.

Na co se tedy můžete těšit?
V soutěžích Žena-in a Poděbradka – ProLinie můžete vyhrát celou řadu zajímavých cen.
Na své výherkyně již čekají trička, polar-tec vesty, batůžky, deštníky, tašky, kšiltovky, kosmetické balíčky, mikiny, spousta osvěžující minerálky Poděbradka – ProLinie a mnoho dalšího.

Ve velké soutěži Ženy-in a Poděbradky – ProLinie „každý den myslete na své zdraví aneb v nápoji je síla“ můžete vyhrát například sobotní cvičení s Poděbradkou, jehož součástí bude i zajímavá přednáška a tombola.

Po celou dobu budete na stránkách magazínu Žena-in pravidelně nacházet zajímavé články o životním stylu či štíhlé linii atd. a těšit se můžete třeba i na zajímavý rozhovor s nějakou známou osobností.
Zkrátka snažili jsme se, abychom vám připravili opravdu zajímavé počtení a napínavé soutěže, a tím přispěli k vaší vánoční i povánoční pohodě a klidu.