Tereza Pergnerová byla při včerejší Výzvě dosti překvapená, jak sama tvrdila. Martin, který dostal při úterním Zúčtování nejvíce hlasů, si totiž vybral do sobotního Duelu Emila.

 

Emil Zajac už dobře ví, jaký je to pocit sedět na vyřazovací židli a mít na ruce zelený šátek. Svůj první souboj však s přehledem vyhrál nad Petrem Zvěřinou z Václaváku. Petr Zvěřina byl ale psychopat a nikdo ho neměl rád. Jestli bude Emilova reakce jako předchozí, kdy při konečném výsledku zařval Jóóó, se uvidí.

Oba dva soupeři, Martin i Emil, mají své klady i zápory, a není proto jednoznačné, kdo by mohl být favoritem na post vítěze a vrátí se do vily.

 

Terka po Výzvě položila Emilovi otázku: "Jak je?" Emil se se nerozmýšlel a ihned reagoval: "Počítal jsem s tím."

 

V čem je jeho síla? Ani on sám na tuto otázku nedokázal odpovědět.

 

 

S předchozích dílů Reality show víme, že Emil je výborný bavič. Jako "nerozlučná" dvojka s bývalým obyvatelem vily Sašou, nám oba předvedli značnou dávku hereckého talentu. Emilovy taneční kreace versus Michael Jackson by mohly nahradit některá vystoupení vypelichaných transvestitů. 

Stačí to však na to, aby se vrátil zpět do vily?

 

Martin je také výborným bavičem. Jeho inteligentní humor nám mohl předvést v řadě soutěží. Je to člověk, který má rád pořádek a disciplínu. Ocení, když se plní úkoly a dokáže svérázným způsobem organizovat chod vily, aniž by to bylo proti srsti ostatním obyvatelům.

Jeho nejslabším charakterovým článkem je arogance. Martin se nechal slyšet, že o tom ví a problém s tím nemá.

To však ukáže čas.

  

Den 55 - středa

Ranní rozcvička proběhla v netradičním pojetí. Obyvatelé vily muselï chodit na rukou. Kačenka neměla s takovýmto druhem cvičení zkušenosti a vůbec se jí do toho nechtělo. Nakonec zvítězila statečnost a Kačka byla v pohodě. 

 

Stávka je stávka

Regina se nezúčastnila ranního cvičení a dostala trest. Uklidit ložnici. Do té doby nesmí na terasu. Uklízení se konalo ve velkém stylu, ale v obývacím pokoji. Regina si spletla pojmy s dojmy a k tomu zahájila stávku. Nebude přeci uklízet po devíti lidech. Nakonec problém vyřešila po svém a navoněným hadříkem rozetřela špínu v ložnici. Trest byl splněn.

 

Na otázku, kde budete vařit, Emil odpověděl: "Nejspíš na hajzlu, protože to bude obývák."

 

Vylovit, ugrilovat a sežrat

Ostatní ve vile dostávají úkol. Obsah bazénu ugrilovat. Regina při pomyšlení na zabíjení ryb brečí. VyVolení se rozdělují na skupiny. Jedna se "náhle" stala vegetariány a neměla by žádný problém sníst třeba umělý stromek a na družstvo masožravců. Ti měli zdravý názor na věc a chystali se zabíjet o sto šest.

Vypukla vášnivá diskuse za práva ryb a bazén se stal na čas chráněným územím.

Situace na obou stranách byla vyřešena "diplomaticky" a k obědu se místo ryb podávaly párky: Igor, Pepa a Bréma.

 

Živých ryb se nedalo tak lehce zbavit, a i když VyVolení udělali na štáb „lest“ a pod záminkou je vrátily zpět do zásobovací místnosti, netušili, že ráno ryby budou opět plavat v bazénu.

 

"To si dělají kozy, né, ty ryby jsou zpátky," zvolal ráno Emil. 

  

Kámasútra  deseti poloh

Kačka s Rosťou předvedli školení deseti sexuálních poloh. Zajímavější by to bylo, kdyby se nejednalo o úkol.

 

Emil a záchodová mísa

Emil se nemohl dostat na toaletu. Celý udýchaný, držící se za zadek, křičel: “Dělej, dělej nebo se poseru!“

Jestli se opravdu podělal do kalhot, není jasné, ale snad se nepodělá, až půjde do sobotního Duelu.

 

Koho budete volit při sobotním Duelu?

Reklama