Toto roční období přímo vybízí k návštěvě divadelního představení, na které po zbytek roku není čas. Zárukou kvality je už tradičně Národní divadlo. V letošním roce navíc vstoupilo do divadelní sezóny „v novém“. Pod novým vedením činohry, opery a baletu jsou pro vás připravena představení, která svým velkorysým pojetím dokonale odpovídají velikosti a jménu tohoto divadla.
Pokud jste členkami SMART klubu, můžete své nasbírané body použít „k zaplacení“ lístků na představení Národního divadla, ale i Stavovského divadla, divadla Kolowrat nebo na představení Národního baletu ve Státní opeře Praha. Poukázky dostanete po odečtení příslušného počtu SMART bodů na čerpacích stanicích Shell a ty pak vyměníte za vstupenky ve všech pokladnách Národního divadla.
A kolik SMART bodů na lístky potřebujete? Na činohru 490, na balet 790 a na operu 1190 SMART bodů.
Pokud bychom Vám měli nějaké představení doporučit, pak by to byla určitě činohra Cyrano z Bergeracu, která měla premiéru na přelomu loňského října a listopadu a hned se zařadila k nejúspěšnějším představením Národního divadla v jeho historii. Cyrana hraje David Prachař a jeho výkon kritici srovnávají s výkonem Jana Třísky v roli krále Leara v rámci letních Shakespearovských slavností. Pokud máte raději operu nebo balet, i zde si určitě vyberete z řady kvalitních představení.
Milé dámy, nyní máte skvělou příležitost dopřát si nevšední kulturní zážitek, aniž byste musely za lístky platit!