Patříte-li k ženám řidičkám, je pro vás tankování nutností. Tak proč si nevybrat čerpací stanici, u které na vás při běžném nákupu čeká i nějaký ten bonus?
Mezi zákazníky čerpacích stanic Shell je mnoho těch, kteří takto uvažují, a právě proto se stali členy věrnostního programu SMART. Při jakémkoliv nákupu u stanic Shell totiž získávají SMART body, které sbírají na vlastní čipovou kartu. Své SMART body pak mohou kdykoliv vyměnit za dárek, který se jim ve SMART katalogu nejvíce líbí.
A výběr je opravdu hodně pestrý. V letošním SMART katalogu je v nabídce už více než 500 druhů zboží a služeb. Široká nabídka vybavení pro motoristy, produkty pro volný čas – sport i koníčky, dárky pro děti, pomocníci do domácnosti i na zahradu, slevové poukázky do obchodů, divadel, restaurací či sportovišť, na cesty do zahraničí... Tím však nabídka SMART katalogu ani zdaleka nekončí.
Že ještě nejste členkou SMART klubu a chcete se jí stát? Stačí vyplnit přihlášku a poté, co vám přijde čipová karta, začít sbírat SMART body. Získáte je při tankování na čerpacích stanicích Shell po celé České republice. A nejen to, body budou vaše, i když nenačerpáte jedinou kapku pohonných hmot - SMART program se totiž vztahuje i na veškeré zboží a služby, které jsou k dostání na stanicích Shell.

Přihlášku lze získat na čerpacích stanicích Shell, nebo se zaregistrovat na www.smartklub.cz.

Čtenářky, které se do SMART klubu zaregistrují právě teď (do 10/2/2003) a navíc správně zodpovědí soutěžní otázku na soutěžní podstránce Ženy-in, budou navíc zařazeny do soutěže o 100, respektive 50 litrů pohonných hmot. Dalších 7 vylosovaných čtenářek získá kvalitní tričko Shell.