Tolik hezkých fotek najednou se hned tak nevidí. Sešly se na mám na soutěžní fotografické podstránce a vážně nebylo snadné mezi nimi najít ty nej nej… Miminka čerstvě narozená i ta o něco větší, rodinky dvou, tří a vícečlenné, obrázky veselé i dojemné, barevné i černobílé… Porota, kterou tvořili jak profesionální fotografové, tak zástupci sponzorů soutěže nebo členové redakce, to neměla lehké.
Hlavní cenu nakonec získala čtenářka s nickem avi, která poslala fotku s názvem Koupání a s podtitulem Koupání s mámou ve džberu se mu opravdu líbí. Obrázek vidíte v levém horním rohu článku. Tato čtenářka získává hlavní cenu, kterou je digitální fotoaparát Olympus C-120 a tiskárna Epson.
2. až 6. cena v kategorii MOJE RODINA, která je odměněna balíčkem počítačových her od společnosti CENEGA, náleží těmto soutěžícím: andilek (nádherná dovolená), petrana (Petr u moře), Kadla (Míša a Tomáš), Vlastina(Maluju a miluju) a Bobík (Prý to lechtá :).
Pro výherkyně 7. až 12. ceny je připraven vánoční balíček vlasové kosmetiky Lybar. A které čtenářky to jsou? Fukarka, Oříšek, c3, Kuliskova, hexe a koťátko. 13. cena tričko Spiderman náleží za soutěžní fotku čtenářce s nickem žába a 14. cena tričko Delta Force Urban Warfare soutěžící jménem e-velyna. O 15. až 17. cena, kterou je kápezetka ke hře Conflict Desert Storm, se podělí Barbora3300, mořský koník a pajda.
Sladkou odměnu v podobě vánoční čokoládové hvězdy Milka získávají: Indiánka, rockefeler, Vampira, babina, mumlík, Fionna, Mystere, Brstulda, paprika, Lovit, Wiclef, Saturninka a klarinetek. A jak probíhal výběr těch nejlepších obrázků v kategorii Miminka? Nakonec si první místo zaslouženě vybojovala spící Vendulka, kterou do soutěže poslala aratajova. Vítězka získává plenky Huggies v hodnotě 1000 korun. 2. až 5. cenu drobnou hračku od Chicco získávají Fifinka (Miminko – čertík), Lexík (Jééé bráška ...), potvora (D.J.Lucas) a Petruska (Plavání).

Všechny soutěžní fotografie najdete na této adrese.
Reklama