Prosinec je doba předvánočního těšení, nakupování dárků, dohánění pracovních restů a gruntování. Ale také je to roční období snad nejbohatší na nejrůznější oslavy, veselice, mejdany, večírky a party. Ať už se sejdete u sklenky se svými obchodními partnery a kolegy, nebo pozvete na večeři kamarády či rodinu, v každém případě jim budete chtít nabídnout něco opravdu delikátního k pití. A co rozhodně nezklame? Bublinky! :-)

Vrcholem prosincových radovánek je už tradičně silvestrovský mejdan. I ti, kdo během roku večírkům moc nadají, se na Silvestra rádi odvážou. A co patří k téhle bujaré noci, během níž se loučíme se starým rokem a s hlaholem a výskotem vstupujeme do roku nového? Ano, samozřejmě je to populární perlivý nápoj ve štíhlých sklenkách.
Každý z nás má svoji ideální představu silvestrovské party. Někomu na sklonku roku nejlépe vyhovuje ryčná muzika, vyzdobený sál, taneční rej a rozesmáté tváře přátel kolem. Jiný raději sedí se svou láskou u praskajícího krbu na horské chatě. Další zase vyznává Silvestra ve stínu palem někde v teple u moře. Někdo sedí doma u televize, další razí mezi lidi. Ale snad nikdo si nedovede představit odtikávání půlnoci bez toho, že by bouchaly zátky od šampaňského.
Jak si svého ideálního Silvestra představujete vy? O tom teď máte pádný důvod přemýšlet. Protože jsme pro vás připravili zábavnou soutěž, jejíž vítěz bude moci letos uspořádat skvělou silvestrovskou party, aniž by předtím musel na nákup. Společnost Soare Sekt a. s. věnovala do této soutěže jeden karton, který obsahuje 2 láhve Soare sektu, 2 láhve Dorata a 2 láhve vermutu Garrone, který je hlavní cenou. Další ceny jsou lahve vermutu Garrone a trička.
Soutěž, kterou najdete na speciální podstránce, trvá týden a kromě zodpovězení pěti vědomostních otázek vás čeká „slohový úkol“. Ale nebojte, tentokrát to opravdu nebude nic těžkého. Vždyť přece určitě dobře víte, jak vypadá váš vysněný Silvestr! :-) Romantika? Vášeň? Tanec? Bujará zábava? Popište svůj sen a můžete chystat skleničky! :-)

Více informací o sektech, vínech a vermutech najdete na pěkných stránkách www.soaresekt.cz!
Reklama