Tak Herta už se letos do pečení pustila, jak jste si mohli včera přečíst. :-) A co vy? Máte už alespoň perníčky? Naše redakční kolegyně Jana ano. Jak nám sdělila, strávila s nimi a se svými kamarádkami příjemný víkend, dokonce proběhlo i zdobení a ukládání do krabice. Krabice pak byla uložena na tajné místo, aby perníčky hezky došly a hlavně, aby se dochovaly až do vánočního radování. ;-)
Ve většině rodin je pečení vánočního cukroví jakýmsi rituálem. Když bytem zavoní skořice, vanilka a rum, je jasné, že Vánoce už jsou opravdu skoro tady. Máte i vy svoje zaručené rodinné recepty na vánoční pečivo? Znáte nějaký recept, díky kterému jste populární nejen v rámci rodiny, ale také ulice, obce, města, státu či světadílu? :-) Tak honem sem s ním! Tedy ne sem, ale do speciálního vánočního soutěžního auditoria, kde se ode dneška odehraje veliké klání čtenářek-pekařek amatérek. Ostatní mají samozřejmě možnost připojit své hlasy, poslední slovo si ale ponechává redakční porota ve složení joha, klara a janka, která nejzajímavější recepty otestuje a následně zhodnotí.

Na nejlepší čekají pěkné ceny od Tescomy (10 x vánoční formičky. 5 x forma na puding a bábovku) a od Hery (20 výpravných kuchařek a 20 balení vánočních formiček).