Když se řekne Madonna, většině z nás se asi vybaví popová královna, kterou slýcháme v rádiu nebo z reproduktorů svého CD přehrávače. Ale Madonna nemusí vždycky jen zpívat. Madonna může také lákat skvěle upravenými sjezdovkami, báječnými panoramaty a adrenalinovými zážitky. A to v případě, že se jedná o jedno z nejvyhlášenějších lyžařských center Itálie – známou Madonnu di Campiglio nacházející se v krásné oblasti Val di Sole.
Madonna vás dostane už tím, že má co nabídnout doslova každému lyžaři. Začátečníci, pohodáři a děti se mohou radovat z toho, že skoro polovina všech tratí je zde označena modře, naopak adrenalinoví šílenci se mohou odvázat. K dispozici je jim mimo jiné proslulá černá tříkilometrová sjezdovka Amazzonia, která doslova padá ze skalního výběžku Pradalgo, nebo závodní svah homologovaný pro závody FIS 3-Tre. Na své si přijdou i vyznavači snowboardingu, skialpinismu či lyžování ve volném terénu. Výhodná je také poloha lyžařských svahů, které se rozprostírají prakticky kolem celé Madonny, a tak v každou denní hodinu naleznete tratě zalité slunečními paprsky.
Celkem můžete v rámci Madonny lyžovat na 57 km, ale pokud toužíte po větším výběru, můžete si rozšířit své lyžařské obzory pomocí kombinovaného skipasu Super Skirama, se kterým můžete lyžovat nejen v propojeném areálu Marilleva/Forgarida, ale také v dalších 6 střediscích Val di Sole.
A čím ještě je Madonna tak výjimečná? Třeba tím, že zde jsou nejlépe upravené sjezdovky široko daleko. Že se sem, podobně jako do Cortiny d´Ampezzo sjíždějí světové celebrity trávit svou dovolenou. Nebo tím, že zde je velmi příznivý poměr vleků k lanovkám (4:18), které jsou navíc moderní a superrychlé, takže svou dovolenou nestrávíte ve frontě nebo v sedě. :-)
A nesmíme zapomenout ani na úchvatné přírodní scenérie okolního pohoří Dolomiti di Brenta, které se vám jistě natrvalo vepíšou do vzpomínek…

Více informací se dozvíte v zimním katalogu CK Cicala, specialisty na Itálii, který najdete buď na internetových stránkách www.cicala.cz, nebo si ho můžete teď hned objednat ZDE nebo na adrese Na dolinách 26/109, 147 00 Praha 4, na telefonu 241 434 444 či faxu 241 434 350.
Pozor! Léto sice skončilo teprve nedávno, ale už 5. 12. tu bude nový letní katalog CK Cicala pro rok 2003. Předběžné rezervace bez záruky ceny, která bude pravděpodobně nižší než loni, se však provádějí už nyní!
Reklama