Protože rády soutěžíte, připravily jsme pro vás vánoční fotosoutěž. Ceny jsou opravdu zajímavé, první cenou je digitální fotoaparát Olympus C-120 s barevnou tiskárnou Epson, takže vytvořené fotky si budete moci hned vytisknout! Ale i dalí ceny určitě potěší celou vaší rodinu.
Je to jednoduché. Vyberte fotografii, která se vám zdá hezká, zajímavá, vtipná, akční, máte k ní nějaký citový vztah….a zašlete nám jí. Buď jí vložte přímo do soutěžního fotoalba nebo, pokud nemáte možnost skenování a úprav, jí zašlete poštou k nám do redakce. My jí naskenujeme a vložíme za vás. Vyhrazujeme si ale právo nezadávat nekvalitní fotografie. Soutěžíme ve dvou kategoriích, první je kategorie s názvem Rodina, druhá se jmenuje Miminko. Podle názvu vytušíte, jaké fotografie budou v jednotlivých kategoriích soutěžit. První cena se vybírá z obou kategorií, ostatní ceny jsou přiřazené jednotlivým kategoriím. Ceny bude vybírat odborná komise, jejíž členkou je známá herečka Sabina Laurinová , fotograf deníku Blesk Michal Protivanský, členové redakce a zástupci sponzorů….. Do každé kategorii můžete vložit maximálně jeden soutěžní snímek, všechny fotografie musí být skutečné, fotografie stažené z internetu budou okamžitě diskvalifikovány a smazány.
Takže, těšíme se na vaše fotografie, štěstí můžete mít třeba právě vy!!!! Přečtěte si správně pravidla a těšte se na ceny :-) Vstup do fotosoutěže najdete v redakční zprávě, přes upoutávkový soutěžní butonek nebo přes reklamní čtvercové bannery
Reklama