Přečetli jste si na Žena-in o tom, jak báječné lyžování je na slavném italském „kolotoči“ Sella Ronda, ale ještě pořád váháte? Protože názvy středisek jako Val Gardena nebo Arabba na vás sice dýchnou odérem nesporné lyžařské špičky, ale také vás nenechají na pochybách, že taková legrace něco stojí. Máme pro vás tip: Val di Fassa e Carreza.

Najdete zde lyžařské trati všech náročností, dokonale upravené a přehledně značené, z nichž 11 km je černých, 75 km červených a 34 modrých. Milovníci extrému mohou využít nezměrného množství volných terénů, které jsou v této oblasti vyhlášené, především adrenalinové sjezdy ze Sass Pordoi jsou absolutní špičkou mezi „italskými extrémy“. Na sjezdovce v Pozza di Fassa se můžete oddat nočnímu lyžování, snowboard proženete ve snowparku přímo ve Val di Fassa, nebo v sousedních skiareálech Val Gardena a Alta Badia. Pro běžkaře nabízí okolí Val di Fassa 50 km upravených stop.
Tip: Vyzkoušejte méně známé, proto častokrát opomínané a tedy poloprázdné, přesto však vynikající skiareály Ciampac (Penia di Canazei) a řadu dalších v okolí Pozza di Fassa a Passo Costalunga. Se skipasem Dolomiti Superski se vám otevřou další možnosti, stejně jako se vám otevřou nádherná panoramata, pokud se necháte vyvézt k horním stanicím lanovky. :-)

Více informací se dozvíte v zimním katalogu CK Cicala, specialisty na Itálii, který najdete buď na internetových stránkách www.cicala.cz, nebo si ho můžete teď hned objednat ZDE nebo na adrese Na dolinách 26/109, 147 00 Praha 4, na telefonu 241 434 444 či faxu 241 434 350.
Pozor! Léto sice skončilo teprve nedávno, ale už 5. 12. tu bude nový letní katalog CK Cicala pro rok 2003. Předběžné rezervace bez záruky ceny, která bude pravděpodobně nižší než loni, se však provádějí už nyní!
Reklama