Nejlepší důvod, proč letět na Kanárské ostrovy, je odpočinek. Pokud váháte nebo se rozhodujete na poslední chvíli, stojí to za to. Po skoro pěti hodinách letu přiletíte na malé letiště v Las Palmas a ovane vás teplý vítr, který vás bude provázet po celou dobu dovolené. To je jedna z výhod této lokality. I když je hodně teplo, nepřijde vám to, díky příjemnému větru. Akorát si trochu musíte dát pozor na spáleniny od sluníčka, protože nepocítíte, jak se intenzivně opalujete.
Pro odpočinek je to tu opravdový ráj. Sluníčko sálá od ráno do večera, moře je teplé a čisté (ne, opravdu se na plážích ostrova Gran Canaria neválejí žádné odpadky, mořské uschlé rostliny, ani škeble, což vás mile překvapí). Vlny jsou tak akorát, můžete si lehnout na pláž, která rozhodně není ve stylu „hlava na hlavě“ a nevnímat nic. Vypnout a nemyslet na stresy a pracovní záležitosti. Navíc, když si vezmete sebou nějakého milého a příjemného společníka, ani vám to nedá tolik práce. Takového, který se klidně bude válet s vámi na pláži a nebude nepříjemný, že se nudí.
Večer, po příjemné večeři v restauraci najednou zjistíte, že na vás padá ta rozkládající se únava a tak jdete brzy spát s tím, že vás ráno nebude nikdo budit, leda tak šimrání ranního sluníčka po obličeji. :-)
Za týden zjistíte, že to byla po dlouhé době tak příjemná dovolená, která splnila vaše očekávání v tom, že jste si odpočinula. Žádné stresy, žádné hádky, prostě pohoda a klid…
Tak, to jsem zažila předminulý týden na Kanárských ostrovech a fakt to bylo dobrý. Mohu jen doporučit. :-)
Reklama