Uz je to pár měsíců, co policisté s vodními děly a kordón těžkooděnců musel ustoupit rozvášněnému a rozjetému davu čtenářek Ženy-in. Šéf vnitra Gross se schoval do ministerského krytu a pár dní se vůbec neobjevil na veřejnosti. Na dotěrné otázky novinářů, jak se mohlo stát, že elitní jednotky byly poraženy davem bujarých žen, neodpověděl. Možná si pamatujete, že pravdu se dověděli až od číšníka z vinotéky odkud se průvod vydal na cestu městem. Policisté byly zničeni a zatlačeni na ústup drtivým orálním drbáním.
A na 16. listopadu tohoto roku se policisté připravují opět. Sraz čtenářek Ženy-in se totiž opět koná. Jak jsme se dověděli z důvěryhodných zdrojů, jsou letos i lépe připraveni. Jako součást výzbroje vedle pendreků, plynových masek, štítů a chráničů jsou na tento zásah vyzbrojeni i ušními ucpávkami. Jak je však u našich policistů zvykem není v současnosti ještě jasné jak se budou navzájem koordinovat, aby rozvášněný dav zvládli. (Ale mohli by to koneckonců brát jako přípravu na setkání NATO…)
A nebude to rozhodně jen tak. Očekávají se totiž komplikace. Sraz se koná ve vyhlášeném ženském baru Kozička v Kozí ulici www.kozicka.cz. Ten je znám nejen chutnou krmí, ale také prostředím, kde ženy loví „nejapné“ i „japné“ muže….. Jak se nám přímo z redakce Ženy-in podařilo zjistit, tentokrát sraz pořádají pod heslem „Bez koziček do Kozičky nelez“.
Celá akce se uskuteční 16. 11. 2002 od 18 hodin, tedy od okamžiku otevření podniku. Program je volný a přihlásit se na sraz můžete na této adrese je doporučeno, ale přijít může samozřejmě i kdo se nepřihlásí…
Závěrečná soutěž „kdo přinese víc ucpávek do uší“ bude bohatě sponzorována Svazem dobře slyšících policistů.

Na srazu ahoj. Váš KOZEL ;-)
Reklama