Chcete si letos v zimě pořádně zalyžovat v zahraničí, ale vaše finanční situace není zrovna růžová? Jednou možností je nechat hory horama a zůstat doma, druhá je ale o něco příjemnější – najděte si zájezd, který vám ušetří kapsu, ale přitom nabídne skvělé podmínky pro lyžování? Že je to podezřelá kombinace? Ale vůbec ne! Jen si to poslechněte…

Pokud vám zas tak moc nezáleží, kde přesně budete lyžovat a nocovat, je pro vás tím pravým ořechovým například nabídka Jackpot, se kterou letos přichází CK Cicala, specialista na dovolenou v Itálii. Můžete si vybrat hned ze tří kategorií Jackpotu podle ceny a lokality. Například v Jackpotu kategorie 1 jsou zahrnuta střediska Arabba/Marmolada, Val di Fassa e Carezza nebo Livigno/Alta Valtellina a v případě, že vás pojede 6 zaplatíte za týdenní pobyt včetně permanentky a pobytové taxy třeba jen 6 590 korun. Jackpot kategorie 2 obsahuje Val di Fiemme/Obereggen a Bormio/San Colombano – Alta Valtellina a týden i se skipasem vás přijde i na 5 890 korun. V rámci Jackpotu kategorie 3 můžete prohánět své lyže na svazích Marilleva/Folgarida, Tonale/Ponte di Legno, Bormio/San Colombano nebo Santa Caterina a to za cenu od 5 190 korun.

Jak takový Jackpot funguje? Nemáte-li konkrétní požadavek na středisko a ubytovací kapacitu, zkrátka si vyberete jednu z kategorií Jackpotu (podle mapy i podle vlastní kapsy), nahlásíte pouze termín a počet osob včetně zvoleného způsobu dopravy, zaplatíte zálohu, ale ještě několik dní před odjezdem nevíte přesně, kam vlastně pojedete. Vzhledem k tomu, že v jednotlivých kategoriích jsou zastoupena místa s podobnými službami, tak na tomto systému můžete pouze vydělat. Nezřídka se například stane, že je k dispozici větší apartmán. Jackpoty, které nabízí cestovní kancelář Cicala, se vztahují na pobyty od 11. ledna do konce března a cenově se jedná o prakticky bezkonkurenční nabídku. K tomuto typu ubytování můžete zvolit dopravu vlastním vozem, nebo si přiobjednat dopravu autobusem za 1490 korun na osobu.

Více informací včetně podrobné tabulky s rozpisem cen a kategorií Jackpotu se dozvíte v zimním katalogu CK Cicala, specialisty na Itálii, který najdete buď na internetových stránkách www.cicala.cz, nebo si ho můžete teď hned objednat ZDE, případně na adrese Na dolinách 26/109, 147 00 Praha 4, na telefonu 241 434 444 či faxu 241 434 350.
Pozor! Léto sice skončilo teprve nedávno, ale už 5. 12. tu bude nový letní katalog CK Cicala pro rok 2003. Předběžné rezervace bez záruky ceny, která bude pravděpodobně nižší než loni, se však provádějí už nyní!
Reklama