button_dovolena.gifUf, léto máme za sebou, doba míru a klidu je před námi. Nevím jak vy, ale já si nyní přemýšlím nad tím, kam bych , kdybych na to měl čas jel zalyžovat. Vidím před sebou ty bílé zasněžené pláně, stánky s občerstvením uprostřed sjezdovky. Svoje zimou prokřehlé ruce a krásně do červena rozpálené uši. Ale nebudete tomu věřit, část mých myšlenek je už u příští letní dovolené a nedá mi to, abych se vám s nimi nesvěřil, aneb musíte číst dál.
Společně s cestovní kanceláří Adventura přemýšlíme nad tím, zda byste neměli zájem místo, nebo vedle, klasických srazů Ženy-in vyjet spolu s námi na dovolenou šitou přesně na míru podle vašich tužeb a přání. Berte to lehce s nadsázkou, ale to co jsem napsal, je realita.
Na hlavní straně vlevo můžete najít anketu.
Myslím, že je jasné, proč nás zajímá váš názor. Za prvé je pro nás důležité vědět, jestli má podobnou akci vůbec smysl pořádat. Za druhé, jak byste si ji představovaly. Prosím, pokud se chcete té ankety zúčastnit, berte ohled na to, že se jejím výsledkem budeme řídit. Nyní jsou prakticky dvě možnosti. Buď využijeme nějaké konkrétní akce pořádané cestovní kanceláří Adventura, nebo vám dovolenou ušijeme přímo na tělo.
Každá z vás může do ankety přispět jen jednou. Za každé vaše vyjádření předem děkujeme.
Reklama