Jet s dětmi na hory u nás, nebo tentokrát vyrazit za rodinnou lyžovačkou za hranice? Tak tohle je otázka, která se řeší v nejedné české domácnosti. Zatímco ještě před pár lety tohle dilema řešily především nesrovnatelné finanční nároky obou typů zimní dovolené, dneska už je toho mnohem víc k přemýšlení. Například informace, kdy za jednodenní permanentku v našich horách zaplatíte v následující sezóně až 500 korun, je docela pádným argumentem, proč se začíst do katalogů cestovek, které nabízejí lyžování třeba v Itálii. Zvláště proto, že na hory se jezdí lyžovat a ne stát v nekonečných frontách na vlek, nemluvě o tom, že kdo jednou vyzkoušel, co to znamená upravená sjezdovka a dobře vybavené středisko, stěží se spokojí s realitou našich hor…

Pakliže se na hory chystáte s vašimi potomky a chcete pro jejich rekreaci využít termín jarních prázdnin, je právě teď přinejmenším hodina H pro objednání pobytu. Zvláště jestliže jste z Prahy, která má letos prázdniny poprvé dohromady, a to od 8. do 15. února 2003. Podle našich informací je už teď v mnoha lokalitách tento termín zcela nebo téměř vyprodán. Zvláště v případě, že máte zájem o zcela konkrétní ubytovací kapacitu ve zcela konkrétním středisku, je opravdu nejvyšší čas si pobyt rezervovat.

Pokud se s dětmi chystáte do Itálie, určitě si vyberete z rozsáhlé nabídky CK Cicala, která je specialistou na Apeninský poloostrov. Už jména lyžařských středisek jako Val di Fiemme, Cortina d´Ampezzo, Madonna di Campiglio nebo Livigno jsou příslibem báječného sportovního zážitku a to pro všechny kategorie lyžařů od úplných začátečníků až po skutečné fajnšmekry. Kvalita služeb i ubytování v Itálii je vyhlášená, stejně jako zdejší horská panoramata a počasí, které je prý nejslunečnější ze všech evropských hor.

Více informací se dozvíte v zimním katalogu CK Cicala, specialisty na Itálii, který najdete buď na internetových stránkách www.cicala.cz, nebo si ho můžete teď hned objednat ZDE, případně na adrese Na dolinách 26/109, 147 00 Praha 4, na telefonu 241 434 444 či faxu 241 434 350.
Pozor! Léto sice skončilo teprve nedávno, ale už 5. 12. tu bude nový letní katalog CK Cicala pro rok 2003. Předběžné rezervace bez záruky ceny, která bude pravděpodobně nižší než loni, se však provádějí už nyní!
Reklama