Možná si teď říkáte, co je to za nesmysl. Vždyť benzin Shell V-Power se už nějaký čas prodává. Máte pravdu. Na našem trhu je už tři roky. Protože si ale Shell zakládá na tom, že je vždycky o krok napřed, přichází s jeho novou, vylepšenou verzí. Kromě čistících prvků obsahuje také prostředek Friction Modifier.
Co to pro vás a především pro váš vůz znamená? Především více síly a výkonu, které pocítíte, i když zrovna nejezdíte jako Michael Schumacher. Získáte nad vozem větší kontrolu, protože pokud budete tankovat nový Shell V-Power, bude vaše auto lépe a hlavně okamžitě reagovat na sešlápnutí plynového pedálu. Zanedlouho také zjistíte, že má lepší zrychlení a budete se na silnicích cítit bezpečněji, protože dokážete rychleji uniknout z krizových situací. A váš vůz si bude spokojeně příst. Nový Shell V-Power ho totiž dokáže uchránit před nečistotami, které běžné palivo zanechává, a dokonce dokáže odstranit i ty nečistoty, které se už v motoru časem vytvořily. Je to důležité, protože usazeniny mají negativní vliv na jízdní vlastnosti vozu, jako je akcelerace, ale i maximální výkon, třeba při jízdě po dálnici. Přesný popis toho, jak to uvnitř motoru funguje, asi vynecháme. Pro vás je důležité vědět, že nový Shell V-Power vašemu vozu určitě prospěje.
To je všechno hezké, říkáte si. Ale co cena? Cena je samozřejmě o něco málo vyšší, než u běžného Naturalu. Ale nezapomeňte, za kvalitu se platí a tahle investice se vám určitě mnohonásobně vyplatí. Máte ráda svůj vůz? Přesvědčte se, jak mu nový Shell V-Power svědčí!
Další informace najdete na www.shell.cz.