Možná se vám zdá trochu předčasné plánovat na počátku října, co budete dělat v prosinci, ale pokud máte chuť změnit své zaběhané stereotypy, možná je právě teď ta nejvhodnější chvíle. Adventní čas pro mnoho z nás představuje především honičku za dárky a zběsilé gruntování. Proč to ale letos nepojednat trochu jinak? Zapomeňte na vysavač a prachovku, vylovte lyže z komory a v některém předvánočních týdnů vyražte místo do obchoďáku na italskou sjezdovku!

Předvánoční lyžování, jak je ve svém zimním katalogu nabízí například CK Cicala, specialista na Itálii, nabízí oproti klasické lyžařské sezóně několik výhod: cenově jsou „adventní“ lyžařské zájezdy zcela bezkonkurenční, a to i ve střediscích, která nepatří mezi nejlevnější. Sjezdovky zhusta zejí prázdnotou, protože největší nápor lyžařů nastane až v prvních měsících nového roku. Přitom sjezdové tratě, které jsou v předsezóně v provozu, jsou výborně upravené a díky umělému dosněžování nehrozí, že budete „brousit hlínu“. Cestovní kancelář Cicala navíc nabízí svým klientům speciální službu – tzv. GARANCI SNĚHU, což znamená, že pokud ve vámi zvoleném lyžařském středisku nebude v provozu minimálně 50% lyžařského areálu, můžete svůj zájezd zrušit bez jakýchkoliv stornopoplatků, případně můžete být přesunuti do jiného střediska, které je na tom se sněhem lépe.

Podle zkušeností z minulých let je o tento typ zájezdů mezi českými lyžaři velký zájem, jedním z nejoblíbenějších italských středisek je pro předvánoční lyžování například Val di Fiemme, kde můžete týdenní pobyt i s permanentkou pořídit již od 4 990 korun! V prosincové předsezóně je také možné dohodnout si kratší turnus, a to v případě, že pojedete vlastní dopravou. Pak vás třeba čtyřdenní pobyt (tři noci, čtyři dny lyžování) přijde pouze na 3 150 korun. :-) Co říkáte? Stojí to za pokus?

Více informací se dozvíte v zimním katalogu CK Cicala, specialisty na Itálii, který najdete buď na internetových stránkách www.cicala.cz, nebo si ho můžete teď hned objednat ZDE, případně na adrese Na dolinách 26/109, 147 00 Praha 4, na telefonu 241 434 444 či faxu 241 434 350.
Pozor! Léto sice skončilo teprve nedávno, ale už 5. 12. tu bude nový letní katalog CK Cicala pro rok 2003. Předběžné rezervace bez záruky ceny, která bude pravděpodobně nižší než loni, se však provádějí už nyní!
Reklama