Jen máloco je větší pohodička, než když sedíte za volantem svého auta, kolem vás ubíhají patníky, silnice je suchá a volná, počasí vlídné a kabinou vozu se rozléhá vaše oblíbená melodie. Ať už jste milovnicí popových šlágrů Heleny Vondráčkové nebo dáváte přednost tvrdším skladbám, pravděpodobně byste své autorádio nevyměnila ani za zlaté prase.
Zvláště při delších cestách bez spolujezdce vás autorádio nejen pobaví, ale taky střeží vaši bezpečnost, protože vám ryčná muzika nedovolí za volantem klimbat a navíc můžete poslouchat zpravodajství o provozu na frekventovaných silnicích, o počasí apod. Hudba v autě zlepšuje náladu řidiče, povzbuzuje a také aktivuje, proto buďte opatrní při výběru skladeb. Pokud si třeba libujete v punku nebo jiných rychlejších skladbách, pravděpodobně budete na pedál plynu šlapat s mnohem větší náruživostí než posluchači šansonů a soulu. Takže pozor, policistu zřejmě nebude zajímat argument, že jste se trochu zapomněla, protože tahle pecka od Sex Pistols má fakticky grády. :-)
Jestliže ve svém voze ještě autorádio nemáte nebo vám ho právě ukradli nenechaví spoluobčané, možná vás bude zajímat, co jsme psali o zabezpečení radiopřehrávačů v této rubrice. Celý článek najdete TADY.

Ale abychom tady jen tak nefantazírovali nasucho, pojďme si teď o autorádio zasoutěžit. Stačí, když se podíváte do rubriky Hrajte a vyhrajte, kde na vás čeká soutěžní otázka a pro nejšťastnějšího z vás také autorádio Philips RC559, které do soutěže věnovala firma Mercant Sound. www.mercantsound.cz.
Reklama