Patřila jste už jako dítě k obdivovatelům lvice Elsy a Joy Adamsonové? Fascinují vás zvířata jako lvi, nosorožci, sloni, antilopy nebo žirafy? Je vaším snem podívat se do Afriky, zažít pravé safari a spatřit na vlastní oči Kilimandžáro? Využijte výrazně snížených cen vybraných afrických zájezdů Adventury a v září už budete spát v kempu v srdci divočiny a do snů vám bude znít řev lvů.

Dva zájezdy do zemí Východní Afriky – „Kilimandžáro, safari a Zanzibar“ a „Safari v Keni a Tanzanii, Zanzibar“ – vám umožní navštívit to nejkrásnější, co nabízejí národní parky Keni a Tanzanie. Výstupy na dva ze tří nejvyšších vrcholů černé Afriky - Mt. Meru a Kilimandžáro, ležící v Tanzanii, budou hlavním programem pro zájemce o jejich zdolání. Za asistence a pomoci domorodých nosičů a průvodců projdete všechna vegetační pásma od tropických pralesů až po vrcholové ledovce a zlatým hřebem programu bude pohled na africkou savanu z nadoblačné výše téměř šesti kilometrů.
Paralelně zamíří do Keni účastníci zájezdu s programem výhradně věnovaným pozorování zvířat a přírody na úpatí Kilimandžára.
Ve druhé části programu se oba zájezdy spojí a v terénních vozech se vydají na safari v tanzanských parcích. Kromě pozorování divokých zvířat nahlédnete také do tradičního způsobu života zdejších Masajů. Celý program v Keni i Tanzanii organizuje Adventura s podporou osvědčené místní agentury, která pro vás mimo jiné zajišťuje například stravování v rozsahu plné penze, dopravu, ubytování, horské vůdce a nosiče, průvodce na safari atd.
Na závěr spláchnete prach savan v Indickém oceánu na kořením vonícím ostrově Zanzibar, kde se nabízí možnost báječného šnorchlování, případně přístrojového potápění na korálových útesech.

Nyní si můžete oba tyto zájezdy vychutnat za sníženou cenu, kterou Adventuře umožnilo získání mimořádných cen od poskytovatelů služeb v Tanzanii a Keni. Například zájezd „Kilimandžáro, safari a Zanzibar“, který startuje z Prahy 5. září 2002 stojí namísto 75 700 jen 69 900 korun. Cena zájezdu „Safari v Keni a Tanzanii, Zanzibar“, který odjíždí z Prahy 10. září 2002, poklesla z 54 700 na 51 200 korun. Jako doplňkovou službu nabízí Adventura zajištění letenek - v tomto případě v hodnotě 26 800 korun (Kilimandžáro) a 27 200 korun (Safari).

S Adventurou se můžete vydat i na jiné více či méně dobrodružné toulky světem. Více informací o těchto a dalších zájezdech Adventury najdete na internetových stránkách www.adventura.cz nebo si na adrese Adventura, Voroněžská 20, 101 00, Praha 10 vyžádejte katalog.
Reklama