Pokud se někdo z vás mylně domnívá, že to pečené prase v titulku má být náš redakční maskot Krize, tak se šeredně plete. Protože ač v nedávných horkých dnech vypadal Krizák kolem poledne pořádně uvařeně, upečený rozhodně nebyl, leda snad trochu vypečený, ale to vy, které jste ho už viděly na vlastní oči, dávno víte. :-)
Ale zpět k původnímu tématu. Prase se bude opékat proto, že jste si to vyprosily, ba dokonce vyžádaly. Jedním z důvodů bylo to, že se vám líbilo na poslední akci – pochodu Žen-in a dětí Karlštejnskem – a druhým důvodem bylo to, že některé z vás přijet z rozličných důvodů nemohly a hořce toho posléze litovaly. Zkrátka, chcete se zase sejít a to ještě v hojnějším počtu a navíc se chcete pořádně nadlábnout. :-) Takže se bude opékat prasátko… A taky se bude povídat a zpívat a popíjet a veselit se… Zkrátka bude to fajn.
O konkrétních propozicích se poslední dobou hodně diskutuje na srazové diskutárně. Zdá se, že ideálním termínem bude 16. až 18. 8. 2002 a místem Morava. Konkrétně okolí Brna. Docela vážně uvažujeme o penzionu u Šplíchalů (na internetu se na něj můžete podívat ZDE). Ale i to je pouze návrh a není to zatím jisté. Současně hledáme něco v podobných cenových relacích, lokalitou poblíž Brna a lehce dostupné autobusem, vlakem i autem.
Vzhledem k tomu, že tato akce bude o hodně náročnější už z organizačního hlediska (ubytování, nákup prasete atd.), bude nutné provést opravdu seriózní součet účastníků. Přihlásit se můžete po kliknutí na buton „Přihlásit na akci“ v pravém horním rohu Srazové diskutárny. Poslední závazné přihlášky přijímáme 7. 7. 2002, a to z toho důvodu, že pak už se bude muset začít jednat. Každý přihlášený dostane z redakce mail s rozpočtem celé akce a s tím kolik má zaplatit a za co. Důležité je, že je závazný i počet přihlášených rodinných příslušníků náležejících k jedné čtenářce. V praxi to znamená, že byste neměly hlásit počet účastníků z vaší rodiny jako 2 – 3, ale buď 2, nebo 3. V případě, že to bude nerozhodné, budeme počítat vyšší cifru.
Zároveň potřebujeme znát vaše požadavky na ubytování, tedy především kdo přijede už v pátek a kdo až v sobotu, případně kdo vůbec nemá zájem o ubytování.
Také počítejte s tím, že bude nutné zaplatit dopředu zálohu na ubytování a prasátko. Ta bude vypočítána zodpovědně a s ohledem na počet účastníků a cenu sjednaného ubytování.

Pokud máte zájem a stále ještě jste se nepřihlásily, můžete to udělat třeba teď a TADY. Každopádně máte čas už jen do 7. 7. 2002.
Reklama