Jestli ještě nemáte vymyšlenou letní dovolenou s dětmi a přitom vás baví kolo, lodě, turistika a dobrodružství, pak má pro vás cestovní agentura Adventura super překvápko. Děti, které budou mít na letošní vysvědčení pěkné známky – tedy maximálně dvojky – pojedou ZADARMO na vybrané zájezdy do Evropy i Asie. Podmínkou je, aby dítěti bylo v tomto kalendářním roce nejvýše 15 let a aby s ním na zájezd jela aspoň jedna osoba starší 18 let, která zaplatí plnou katalogovou cenu bez slev a bonusů. Tato nabídka navíc platí i pro děti, které již jsou na některý z těchto zájezdů přihlášené.

Kterých zájezdů se nabídka týká? Zadarmo můžete vzít s sebou své děti na některé cyklistické, vodácké nebo turistické zájezdy po Evropě, ale také do Thajska, všechny jsou organizovány v termínu letních prázdnin nebo těsně kolem. Konkrétně nabízí Adventura šikovným školákům cyklistické toulky na zájezdech do Francie, Německa nebo Slovenska.
Za historií a nezapomenutelnými zážitky se zkuste vydat v sedle kola nebo pěšky do Provence, pěkné vysvědčení slouží dětem jako vstupenka na zájezd Provence a Languedoc na kole (5.7. - 21. 7. nebo 30. 8. - 11. 9.), Provence na kole pro pokročilé (8. 8. – 20. 8.) a Provensálské toulky (22. 8. – 1. 9.). Krásná příroda a malebné vesničky vás přivítají v německých nížinách na zájezdu Údolími i vinicemi Mosely a Rýna na kole (2. 8. – 11. 8.). Horská panoramata i pořádný záhul můžete čekat od zájezdu s názvem Slovenské hory na kole (26. 7. – 4. 8.).
Kdo má raději vodu, možná se nechá zlákat jihem Evropy a vydá se na zájezd Vlídné řeky letní Francie na kánoi (28. 6. – 9. 7. nebo 9. 8. – 18. 8.) či Letní řeky Chorvatska (12. 7. – 21. 7.).
Nebo snad raději pořádnou exotiku? V tom případě by mohlo být to pravé ořechové Thajsko – poznávací okruh a závěr u moře (4. 7. – 25. 7.).

A pak, že za dobré známky si nic nekoupíte? :-)

S Adventurou se můžete vydat i na jiné více či méně dobrodružné toulky světem. Více informací o zájezdech Adventury najdete na internetových stránkách www.adventura.cz nebo si na adrese Adventura, Voroněžská 20, 101 00, Praha 10 vyžádejte katalog.
Reklama